Trialihooajale pandi punkt septembri viimasel päeval Muhus

Eesti Trial pani võistlushooajale 30.09.2017 ilusa punkti Muhu saarel. Seal toimus Trial´i võistlus, mis oli korraldatud MC Panter klubi poolt ning õhtune tseremoonia ja autasustamine leidis aset Vanatoa turismitalus.

Eesti meistriks krooniti täiskasvanute klassis D-klassi sõitja Avo Rätsep, II koha saavutas Tarmo Paavel ja III koha Jüri Halling.

Noorte arvetuses krooniti Eesti meistriks E-klassi sõitja Ott Holger Ross, II koha saavutas Karl Leis ja III koha Thobias Siirak.

2017. aasta oli Eesti Trial´is võistlusterohke aasta, kus Eesti meistrivõistluste arvestuses toimus 8 etappi ja klubivõistlusi neljal korral. Lisaks käisid palju Eesti Trial´istid võistlemas Soomes ja Lätis, kust samuti toodi koju palju karikaid ja medaleid.

Eesti Trial´i sõitjaid hinnatakse väga kõrgelt naaberriikides, kes pakuvad tõsist konkurentsi ning koostöö erinevate klubidega aina kasvab ja nii mõnedki inimesed on mitmetest välisklubidest koostööks huvi üles näidanud.

Triali treeningud ei jää järgmiseks hooajaks seisma, sest tubli klubi MC Panter avab juba selle aasta oktoobris Keila linna taga sisehalli, kus saavad nii elektri- kui ka bensiinitsiklid trenni teha.

Pikemat aega otsitakse ka Tallinnas sisehalli võimalusi ning loodetakse, et juba 2018 on see olemas.

Kõik Enduuro ja Motokrossi sõitjad on alati oodatud Triali treeningutesse, mis annab kindlasti rohkem abi oma ala paremaks rakendamiseks.