EMF-i 2017 hooaja lõpetamine toimub 28. oktoobril Tartus: muudatus programmis

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni 2017 hooaja pidulik lõpetamine ja aastakonverents toimub 28. oktoobril Tartus V Spa hotelli konverentsikeskuses. NB! Muutunud on ürituse programm.

Pidulik hooajalõpu üritus algab kell 14 EMF-i liikmesklubide aastakonverentsiga V Spas.

Aastakonverentsil annavad juhatus ja nõukogu ülevaate lõppevast aastast, toimuvad ka uue juhatuse valimised.

2017 mootorrattaspordi hooaja kõigi Eesti meistrivõistluste klasside esikolmikute, laste ja juunioride klasside esikolmikute ja karikavõistluste klasside võitjate, parimate sportlaste ja edukamate klubide autasustamine ning käesoleva aasta juubilaride austamine algab V Spas kell 17.

NB! Käesoleval aastal autasustatakse lõpupeol Eesti meistrivõistluste ja laste ja noorte karikavõistluste klassides esikolmikuid, täiskasvanute karikavõistluste klassides ainult võitjaid (esimese koha omanikke), poodiumi ülejäänud kohtadele tulnutele saadame auhinnad postiga koju või saab need soovi korral kätte EMF-i kontorist.

Kõiki külalisi ootavad maitsvad suupisted, temaatiline tort ja üllatused.

Vaata õhtu täpsemat ajakava siit.

Kõigile Eesti meistritele ja karikavõitjatele, Rahvuskoondiste liikmetele, 2017. aasta juubilaridele, ühele aastakonverentsil osalevale klubi esindajale on sissepääs hooaja lõpetamisele tasuta.

Ülejäänutele on sissepääs kogu õhtuks 20 eurot (kuni 12aastased lapsed 15 eurot). Osta pilet Ticketerist.

Sooduspakkumine V Spa külastusel: Kõigile parooli Mootorrattasport kasutajatele 28. oktoobril V Spa DELUX pääsmelt 10% soodustust (grupi suurus vähemalt 10 inimest).

Läheduses tegevused lastele: Futuruum virtuaalreaalsuse keskus Kvartali kaubanduskeskuses: https://www.futuruum.ee/home, Marakrati mägukeskus samas: www.marakratt.ee, Cinamon kino Tasku keskuses: https://cinamon.ee/

V Spa aadress: Riia 2, Tartu 51004, www.vspahotell.ee

Parkimine: Parkida saab Kvartali kaubanduskeskuse parklas, kuhu pääseb Turu tänavalt ja Soola tänavalt. Parkla töötab automatiseeritult ning on avatud ööpäevaringselt. Nädalahetusel on võimalik Aleksandri ja Kalevi tänavatel parkida tasuta vabade kohtade olemasolul.

Parkimise hinnad: L-P 3 tundi parkimist tasuta, iga järgnev tund maksab 1 euro.