Konkurss “Eesti Aasta Spordivabatahtlikud 2017”

Käes on aeg tunnustada parimaid – algas konkurss “Eesti Aasta Spordivabatahtlikud 2017”. Kõigil on võimalus mõelda tagasi möödunud aastale ja anda teada parimast spordivabatahtlikust, kes oma innukuse või töökusega on silma jäänud.

Kandidaate saavad esitada nii eraisikud kui ka organisatsioonid kuues kategoorias. Konkursi tähtaeg on 20.10.2017 ja võitjad kuulutatakse välja 3. novembril Spordisõprade inspiratsioonipäeval SCULT Fest 2017 toimuval GALA’l Tallinna Ülikoolis, vt http://bit.ly/2ygr2Mk.

AASTA SPORDIVABATAHTLIK – on peaauhind aasta parimale spordivabatahtlikule Eestis
AASTA SPORDIVABATAHTLIK NOOR – on spordivabatahtlik vanuses kuni 18 eluaastat
AASTA SPORDIVABATAHTLIK RÄNDUR – on vabatahtlikuna kaasa löönud väljaspool Eestit toimunud spordisündmustel
AASTA SPORDIVABATAHTLIKE KAASAJA – on organisatsioon või eraisik, kes on oma tegevusse (sündmus või klubi) vabatahtlikke eeskujulikult kaasanud
AASTA SPORDIVABATAHTLIKE SÕBER – on organisatsioon või eraisik, kes on spordivabatahtlike tegevusele kaasa aidanud
AASTA SPORDIVABATAHTLIKE INNUSTAJA KOOLIS – on haridustöötaja, kes on motiveerinud õpilasi või üliõpilasi osalema vabatahtlikena spordivõistlustel ja spordiklubides

Ootame ettepanekuid kandidaatide kohta e-mailile: estonia@scult.com koos alltoodud lisainfoga:

Nimi, vanus, e-mail, telefon, foto (kuni 2 MB)
Auhinnakategooria, kus kandidaat esitatakse
Mida on kandidaat teinud spordivabatahtlike valdkonnas (kirjelda kuni 5 lausega)
Miks kandidaat Sinu hinnangul tunnustust väärib (põhjenda kuni 5 lausega)
Soovi korral võib lisada kandidaadi kohta meedias ilmunud artikli, video vms.

Kandidaadi esitaja andmed: nimi (organisatsioon / eraisik) kontakttelefon ja e-mail, et saaksime vajadusel lisainfo jaoks ühendust võtta.

Spordisõprade inspiratsioonipäeva SCULT Fest 2017, mille raames spordivabahtlike tunnustamise GALA toimub, peaesineja on Kodutute Jalgpalli MM’i ellukutsuja ja president Mel Young’i Šotimaalt. Oma kogemusi 2700 vabatahtliku kaasamisel ja juhtimisel jagavad FIS Murdmaasuusatamise Maailmameistrivõistluste LAHTI 2017 korraldajad. Päeva ilmestavad suur Briti parlamendistiilis väitlus teemal “Kas jalgpall liidab või lahutab inimesi?”, Spordisõprade pimekohting ja neli eripalgelist ja kasulikku töötuba. Vaata täpsemat programmi siin: https://www.scult.com/en/scult-fest/2017.

SCULT Festil astuvad teiste seas üles Helen Vost, Mel Young, Jens Peter Sørensen, Aet Süvari, Hannes Hermaküla, Valdo Jahilo, Ott Pärna, Kairi Killing, Merle Antson, Jüri Muttika, Evelin Tabur, Lii Vilms, Melvin Sinirand, Heidi Freundlich, Jenni Sirén ja Jenna Nakari jpt. SCULT Fest 2017 REGISTREERIMISE soodushind on kuni 20. oktoobrini €25, tudengid €1! 5: https://www.scult.com/en/scult-fest/2017.

Jooksvat infot nii Eesti Aasta Spordivabatahtlike tunnustamise, SCULT Fest’i 2017 kui ka vabatahtliku tegevuse võimaluste kohta laiemalt leiab Facebookist: https://www.facebook.com/ScultEstonia.