Spordihing 2017

Sportlased toovad oma saavutustega Eestile kuulsust ja au, kuid nende saavutuste nimel töötavad veel paljud inimesed – treenerid, arstid, spordialaliitude ametnikud, kui nimetada mõned. Tihti panustavad need inimesed sporti oma südameheadusest palju rohkem, kui neilt oodata võiks. Spordihing on auhind, millega EOK tunnustab spordi eestvedajat, kes oma sirgeselgsuse ja põhimõttekindlusega on eeskujuks kogu ühiskonnale.

Auhinna saaja kinnitab EOK presidendi ettepanekul EOK täitevkomitee. Auhinna annavad spordiaasta pidulikul lõpetamisel Spordiaasta Tähed üle EOK president ja silmapaistev noorsportlane.

Senised aunimetuse saajad on 2013 aastal Martin Plaser, 2014 – Vello Vaher, 2015 – Mall Kalve, 2016 – Timo Tints. Eesti Olümpiakomitee sooviks ka 2017.a Spordiaasta Tähtede galal üle anda Eestimaa spordi hinge auhinda.

Selleks on teil igaühel suurepärane võimalus saata oma ettepanekud ja põhjendused isikute osas, kes võiks selle au osaliseks saada. Teie ettepanekuid ootame 10. novembriks aadressile natalja@eok.ee.