Tallinn Motor Show projektirataste konkursi auhinnafond ületab 1000 eurot

Mootorrattamessi Tallinn Motor Show raames 9.-11. märtsil 2018 Saku Suurhallis toimub üle 1000-eurose auhinnafondiga projektitsiklite näitus-konkurss, mis on kahel varasemal aastal olnud üheks publiku suurimas huviobjektiks.

Projektirataste konkurss toimub esmakordselt neljas kategoorias: Custom, Street, Historic ja Open. Iga kategooria võitja saab rahalise auhinna ja kategooriate esikolmikud leiavad äramärkimist. Auhinnafond ületab 1000 eurot. Kõigi osalejate vahel selgitatakse välja ka „Publiku lemmik“.

Konkursil saavad osaleda kõik ümber- või iseehitatud, restaureeritud rollerid, mootorrattad, ATV-d, quadid jms. Siia hulka kuuluvad kindlasti ka võidusõidutsiklid. Konkursil osalemiseks tuleb täita registreerumisvorm Tallinn Motor Show veebilehel: www.motorshow.ee/projektirattad/

Projektitsiklite väljapanek on avatud kõigil näituse päevadel.

Märtsi teisel nädalavahetusel jagub Saku Suurhallis kuhjaga tegevust, kuna kõik suuremad mootorrataste, mopeedide ja ATV-de tootjad ning lisavarustuse müüjad toovad ühe katuse all välja oma parima mudelivaliku. Tänavu koguni kolmepäevane Tallinn Motor Show on parim koht, kust hankida endale algavaks hooajaks uus mootorratas või täiendada varustust, see on suurepärane võimalus sõpradega kohtumiseks, uute sidemete sõlmimiseks või oma mootorrattaseikluse alustamiseks.

Mootorrattamessi programm on kavandatud selliselt, et huvitavat vaatamist jagub nii täiskasvanutele, noortele kui ka lastele – pakume igaühele midagi põnevat! Tallinn Motor Show korraldajaks on MTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon.

Tallinn Motor Show ametlik veebileht: www.motorshow.ee