Harri Kullas võitis Hollandis peetud superkrossi

Sellel hooajal Pärnu motoklubi esindav Harri Kullas tegi oma hooaja viimase sisekrossivõistluse, kui osales Hollandis Goesis peetud kõrgetasemelisel superkrossi võistlusel ja seda Hollandis kohaliku Pol Motors Husqvarna meeskonna kutsel.

Reedel peetud Ameerika tüüpi finaalis, kus iga 3 ringi tagant langesid tegumised mehed sõidust välja, suutis Kullas võita kõik neli peetud sõitu ja saavutas esikoha.
Laupäeval oli tavaline superkrossikava, kus Kullas oli hommikuse treeningu kõige kiirem mees. Kolmes eelsõidus olid Kullase kohad 2, 1 ja 1 ning tee finaali oli kindlustatud. Enne finaali oli veel superpole, kus selgitati stardikohtade valiku järjekord ning seal oli Kullas taas kiireim ja sai stardi kohta esimesena valida. Kullase hea hoog jätkus ka finaalis, kui ta asus kohe stardist esimeseks ning suurendas vaikselt oma edumaad ning võitis sõidu prantslaste Florent Richier’i ja Boris Maillard’i ees.

Kui Kullasel oli tegemist aasta alguse viimase võistlusega ja noormees läheb Hispaaniasse suvehooaja valmistuma, siis osad Pärnu motoklubi sõitjad eesotsas eelmise aasta Quadide Euroopa meistri Kevin Saarega asuvad aga Prantsusmaa poole teele, kus LeTouque rannas toimub kurikuulus ja väga raske kestvuskross. Klubi soolosõitjatest lähevad rannaliiva puurima Jorma Arukase, Reiko Burket, Gert Kase ja Siim Rotmeister. Quadidest on lisaks Saarele stardis ka Kagu motoklubi sõitja Argo Abel.