Benelli legendaarse tsikli uus tulek

Motokaubad toob pealinna motomessile Tallinn Motor Show häid uudiseid Itaaliast, kui firma esitleb messil kolme uut mootorratta mudelit legendaarse tsiklitootja BENELLI valikust.

Ka neid uudismudeleid iseloomustab parim Itaalia disain, väljapeetus ja lihtsus. Benelli mootorrattad on pilkupüüdvad, lihtsasti käsitletavad ja pakuvad sõiduelamust igaühele – oled sa algaja või kogenud sõitja. Benelli mootorrataste hinnatase ei ole kõrge, vaid on vägagi kliendisõbralik, seega taskukohane enamusele, kel plaanis kaherattaline sõiduvahend soetada või vana uue vastu välja vahetada .

Benelli TNT Tornado

Uudismudeleid on jagunud erinevatesse motovaldkondadesse:
– Eeskätt noortele suunitletud 125cc atraktiivne linnaratas TNT Tornado, mis on oma olemuselt mitmekülgne ja erinevate kasutusvõimalustega nn. „FunBike“

– Pikemaid vahemaid ja matku harrastavatele motosõpradele on pakkuda Touring-Enduro TRK502, millega sõites ei tundu ükski vahemaa liiga pikk, ega ükski roadtrip liiga väsitav. Selle ratta märksõnadeks on sõidumugavus, turvalisus, praktilisus.

Benelli TRK502

– Kõige suurem ja olulisem uudismudel on Benelli legendaarse 1950. aastatest pärineva LEONCINO comeback. See Scrambler tüüpi klassikaline mootorratas ei jäta külmaks kedagi, kes imetleb tema peensusteni lihvitud maitsekat disaini ja suurepärast sõiduvõimekust nii linna-, kui ka maaoludes. See on mootorratas, mille sadulas Sulle meeldiks end näha!

Loomulikult tutvustab Motokaubad ka Eestis järjest suuremat populaarsust koguvaid elektrijalgrattaid Benelli E-Bike. Värskeid uudiseid jagub ka motorolleri huvilistele uute euro 4 mudelite näol.

Tehnika kõrval presenteerib ja pakub Motokaubad sõiduvarustust mootoratta rõivabrändidelt SHIMA ja 4SR.

Shima riided

Kuid aitab nüüd jutust – olete oodatud messile, et selles kõiges ise oma silmaga veenduda ja oma käega katsuda ning häid messipakkumisi ära kasutada!

Vaata Benelli kohta lisa www.motokaubad.ee.

Motokaubad poed asuvad:
TALLINNAS: Tuuliku tee 2
KURESSAARES: Talli 2