Tallinna motomessil loositakse efektne uus Harley-Davidson mootorratas

9.-11. märtsil Saku Suurhallis toimuvalt Tallinn Motor Show motomessilt on võimalik taas ühel õnnelikul Harley-Davidsoniga koju sõita.

Efektse matt-musta Harley-Davidsoni Sportster XL1200CX Roadster tsikli loosis osalemiseks tuleb messil Harley-Davidsoni boksist soetada spetsiaalne loosipilet või ka mitu, et oma võidu tõenäosust suurendada. Mootorratta loosimine toimub messi viimasel päeva teises pooles.
Lisaks paarikümne uue tsikli eksponeerimisele toob Ameerika kuulsaim tsiklifirma Suurhalli ka suure valiku sõiduvarustust ja riideid, mida kõike saab samuti kohapealt osta.
Toetamaks Eesti tsikliehitajate tegevust paneb Harley-Davidson õla alla ka messil toimuvale projektitsiklite konkursile, kus Maarjamaa parimad esitlevad enda loodud või taastatud tsikleid ning Harley-Davidson annab “Custom” kategooria parimale auhinnaks kinkekaardid.

9.-11. märtsil jagub Saku Suurhallis kuhjaga tegevust, kuna kõik suuremad mootorrataste, mopeedide ja ATV-de tootjad ning lisavarustuse müüjad toovad ühe katuse all välja oma parima mudelivaliku. Mootorrattamessi programm on kõikidel päevadel kavandatud selliselt, et huvitavat vaatamist jagub nii täiskasvanutele, noortele kui ka lastele. Nii selguvad taas parim projektitsiklid, valitaks “Motomiss” ning avatakse esmakordselt kasutatud tsiklite ala, kus kõik soovijad saavad oma tsikleid müüa.

Tallinn Motor Show on parim koht, kust hankida endale algavaks hooajaks mootorratas või täiendada varustust, see on suurepärane võimalus sõprade kohtumiseks, uute sidemete sõlmimiseks või oma mootorrattaseikluse alustamiseks.

Tallinn Motor Show korraldajaks on MTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon.