Luksus ja nauding teekonnast uue Honda Gold Wing Tour’iga

9.-11. märtsil toimuval Tallinn Motor Show’l teeb oma Baltikumi debüüdi uus Honda GL1800 Gold Wing Tour.

Juba üle 40 aasta mugavaid pikamaasõite, luksust ja kvaliteeti sümboliseerinud Gold Wing pakub uuenenud disaini kõiges, mis ratastest ülespoole jääb – kõik on endisest teravam, kergem ja kompaktsem.
Uus Gold Wing on ka tehnoloogiliselt arenenum kui ükski varasem mudel juhatades sisse uue sõiduajastu koos pika nimekirjaga silmapaistvatest uuendustest, mis on mõeldud mugavuse ja soorituse parandamiseks nii juhi kui kaassõitja jaoks.
Monumentaalsel kuuesilindrilisel lamamootoril on nüüd neli klappi silindri kohta ning süsteem „Throttle By Wire“, neli sõidurežiimi, Honda valitava veojõu kontrollsüsteem (HSTC) ja nõlvastardifunktsioon „Hill Start Assist“. Uuel mudelil on alumiiniumist raam, topeltõõtshoobadega esivedrustus ja „Pro-Arm“ ühepoolne tagakiige.

Gold Wing on ainus mootorratas, mille lisavarustusena pakutakse ka turvapatja, ning esimest korda kuulub mootorratta standardvarustusse „Apple CarPlay“ süsteem. Lisaks on Hondal uhiuus topeltsiduriga 7-käiguline kolmanda põlvkonna käigukast, millel on ka edaspidi ja tagurpidi manööverdamise funktsioon, mis sobib täiuslikult Gold Wingi matkaomadustega.

Tule tutvu Honda legendaarse matkamootorrattaga messil, sest just siit võib alguse saad sinu järjekordne suurepärane seiklus!