Homme selgub Saku Suurhallis Motomiss 2018!

Täna avas Saku Suurhallis uksed Tallinn Motor Show, kuid põnev motomaailmaga seotud väljapanek ei ole ainus, mida kolmel päeval vältava koguperemessi käigus näha saab – nimelt selgub sündmuse teisel päeval žürii ja publikuhääletuse tulemusel „Motomiss 2018“!

Laupäeval, 10. märtsil toimub žürii valvsa pilgu all missivõistlus, mille käigus läbivad eelhääletuse tulemusel finaali jõudnud 10 missikandidaati 3 vooru. „Motomiss 2018“ tiitli pälvib žürii ja publiku häälte liitmisel enim punkte saanud osaleja.
Missidega saab tutvuda ja oma lemmikut valida Tallinn Motor Show kodulehel www.motomess.ee laupäeval kuni kella 15:00-ni ning otseloomulikult kohapeal.

Tänavu kuuluvad žüriisse:
Andre Sepp – Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni president
Hannes Soomer – Aasta motosportlane 2017
Maria Tammeorg – Mammu Couture loovjuht ja disainer
Liilit Kirss – Ajakiri Kroonika toimetaja
Alan Adojaan – Menukirjanik ja tsiklifänn
Maarja Jõgi – Treener, tantsija ja missivõistluse koreograaf

Konkursi võitjat tunnustatakse lisaks „Motomiss 2018“ tiitlile 500-eurose preemia ning vastutusrikka ülesandega kaunistada oma kohaloluga käesoleva aasta Eesti suurimaid mootorrattaspordi üritusi. Teise ja kolmanda koha kaunitaridele on välja pandud 250-eurone preemia.

Missivõistlust toetab ka Affliction (www.affliction.ee), kelle riietega toimub Suurhallis misside moedemonstratsioon.

Tallinn Motor Show on rahvusvaheline mototehnika mess, mis toimub tänavu kolmel päeval, 9.-11. märtsil Tallinnas, Saku Suurhallis.

Lisainfo www.facebook.com/tallinnmotorshow ja www.motomess.ee.