combo

Homme selgub Saku Suurhallis Motomiss 2018!

Täna avas Saku Suurhallis uksed Tallinn Motor Show, kuid põnev motomaailmaga seotud väljapanek ei ole ainus, mida kolmel päeval vältava koguperemessi käigus näha saab – nimelt selgub sündmuse teisel päeval žürii ja publikuhääletuse tulemusel „Motomiss 2018“!

Laupäeval, 10. märtsil toimub žürii valvsa pilgu all missivõistlus, mille käigus läbivad eelhääletuse tulemusel finaali jõudnud 10 missikandidaati 3 vooru. „Motomiss 2018“ tiitli pälvib žürii ja publiku häälte liitmisel enim punkte saanud osaleja.
Missidega saab tutvuda ja oma lemmikut valida Tallinn Motor Show kodulehel www.motomess.ee laupäeval kuni kella 15:00-ni ning otseloomulikult kohapeal.

Tänavu kuuluvad žüriisse:
Andre Sepp – Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni president
Hannes Soomer – Aasta motosportlane 2017
Maria Tammeorg – Mammu Couture loovjuht ja disainer
Liilit Kirss – Ajakiri Kroonika toimetaja
Alan Adojaan – Menukirjanik ja tsiklifänn
Maarja Jõgi – Treener, tantsija ja missivõistluse koreograaf

Konkursi võitjat tunnustatakse lisaks „Motomiss 2018“ tiitlile 500-eurose preemia ning vastutusrikka ülesandega kaunistada oma kohaloluga käesoleva aasta Eesti suurimaid mootorrattaspordi üritusi. Teise ja kolmanda koha kaunitaridele on välja pandud 250-eurone preemia.

Missivõistlust toetab ka Affliction (www.affliction.ee), kelle riietega toimub Suurhallis misside moedemonstratsioon.

Tallinn Motor Show on rahvusvaheline mototehnika mess, mis toimub tänavu kolmel päeval, 9.-11. märtsil Tallinnas, Saku Suurhallis.

Lisainfo www.facebook.com/tallinnmotorshow ja www.motomess.ee.

, ,