varik

Varik ja Daiders said Hollandi MV avaetapil 13. koha

Hollandis Lochemis algasid möödunud nädalavahetusel kohalikud motokrossi meistrivõistlused külgvankritele. Kaasa tegi seal ka meie esipaar Kert Varik ja Lauris Daiders, kes said tugevas konkurentsis päeva kokkuvõttes 13. koha.

Päev algas meie meeste jaoks väga hästi, sest kvalifikatsioonis suudeti välja sõita kõrge seitsmes koht. Avasõidus tulid Variks ja Daiders esimesest vaheaja punktist läbi neljateistkümnendana. Seejärel süideti pool sõitu esikümne piiril ning tugeva sõidu lõpuga tõusti lõpuks koguni seitsmendaks. Sõidu võitsid Brown/Millard, teise koha said Hermans/Musset ja kolmanda koha Willemsen/Bax. Teine sõit kahjuks Varikul ja Diadersil nii hästi enam välja ei tulnud. Sõidu alguses jäädi praktiliselt viimaseks ja sealt oli raske kõrget kohta püüda. Parimal hetkel tõusid mehed 18-ndale kohale, kuid lõpuks langeti ikkagi 23-ndaks. Võitsid Brown/Millard, teise koha said Willemsen/Bax ja kolmanda koha Bax/Stupelis.

Etapi kokkuvõttes teenisid Varik ja Daiders 15 punktiga 13. koha. Võidu võtsid 50 punktiga Brown/Millard, teise koha said 42 punktiga Willemsen/Bax ja kolmanda koha 38 punktiga Hermans/Musset.

Allikas: MXMania.eu

,