Veiko Rääts võistleb tänavu Shercoga

Eelmise hooaja enduro Balti ja Läti meister masinaklassis E-1 Veiko Rääts vahetas selleks aastaks tsiklimarki ning alanud hooajal saab teda Sherco SEF-R250 Factory tsikliga võistlemas näha.

Veiko Rääts plaanib tänavu peamiselt Eesti ja Balti meistri- ja karikavõistlustel osaleda ning seda siis esmakordselt Sherco marki tsikliga. Tegemist on enduroradadelt tuttava tsiklimargiga, kuna sellega võitis austraallane Matthew Phillips mõned aastad tagasi ka MM-tiitli.

“Sain võimaluse Shercot testida ja esimeste sõidutundidega sai selgeks, et selle ratta sõiduasend on väga mugav ja metsas sõita on sellega tõeline lust. Suur tänu Velt Motocenterile ja Sherco tehasele võimaluse eest enduroradadel tegusid teha. Nüüdseks on ka kaks sõitu tehtud ja ootan juba järgmiseid võistluseid,” rääkis läinud nädalavahetusel Leigo enduro sprindil E-1 klassis võidutsenud Rääts.

Velt Motocenter eestvedaja Hanno Velt: “Sõmerpalu motoklubi raudvara Veiko on üks stabiilsemaid ja kiiremaid endurosõitjaid Eestis ning see oli ka üks peamisi põhjuseid miks me Sherco tehasega antud koostööprojekti suutsime sõlmida. Lisaks suutis ta ka testidel uue 2018 Sherco SEF-R250 Factory tsikliga kiiresti sina peale saada. Soovime Veikole omalt poolt vingeid sõite ja võite oma uue Shercoga!”

Rääts teeb järgmise stardi oma uue Shercoga juba eeloleval nädalavahetusel Paikusel toimuval Eesti enduro meistrivõistluste avaetapil.