Hannes Soomeri hooaeg jätkub Itaalias Imola ringrajal

Eeloleval nädalavahetusel sõidetakse Itaalias mootorrataste ringrajasõidu klassi Supersport MM-hooaja viies etapp. 11.-13. maini Imola ringrajal sõidetaval etapil on startimas ka Hannes Soomer.

Kolm nädalat tagasi Hollandis, Asseni ringrajal sõidetud etapil avas eestlane ka MM-hooaja punktiarve, saavutades üldarvestuse kümnenda koha.

“Imola on üks sellistest radadest kus mulle väga meeldib sõita ja kus ka kiirus alati hea on olnud, aga tulemust ühel või teisel põhjusel tulnud ei ole. Eelmisel aastal oli väga sündmusrikas sõit kahe punase lipuga ja ühes õnnetuses seal olin ka mina osaline. See aasta on aga minnes tunne hea ja kui Assenist ja viimasest testist auto24ringil saadud info põhjal õiged järeldused teha, on võimalus heaks tulemuseks.” kommenteerib Soomer.

Racedays meeskonna sõitjal on Imola ringrajalt möödunud aastast ette näidata 16.koht. Viimasest punktikohast jäi eestlast mullu lahutama kõigest 0,679 sekundit.
1953. aastal valminud 4,936 km pikkune ja 22 kurviga Imola ringrada ei vaja ringraja sõpradele tutvustamist. Sellel rajal sõidetakse nii Superbike’de, kui ka autode ringraja MM-sarja võistlused.

Reedel sõidetakse Imola ringrajal vabatrennid ning laupäeval heideldakse juba parimate stardikohtade nimel. Supersport klassi võistlussõit saab Eesti aja järgi alguse pühapäeval 12:30.