ottobiano

Eestlased tegid Itaalia MM-etapil ilusad tulemused

Motokrossi maailmameistrivõistluste üheteistkümnes etapp toimus sel nädalavahetusel Itaalias Ottobioano krossirajal. MXGP klassis teenis Tanel Leok 18. koha ja Erki Kahro karjääri parima 20. koha. MX2 klassis tegi oma senise karjääri parima võistluse Hardi Roosiorg, ta oli etapi kokkuvõttes 15-s.

Tanel Leok lõpetas mõlemad MXGP klassi sõidud seitsmeteistkümnendal kohal ja ta teenis sellega juurde 8 punkti. Mõlemad sõidud lõpetas punktikohal ka Erki Kahro. Avasõidus oli Kahro üheksateistkümnes ja teises sõidus kaheksateistkümnes. Etapi kokkuvõttes teenis ta 5 punkti ja see andis talle 20. koha. Mõlemad sõidud võitis Antonio Cairoli. Teise koha sai kokkuvõttes Gautier Paulin ja kolmanda koha Max Anstie. Tänaselt etapilt pidi vigastuse tõttu eemale jääma Jeffrey Herlings. Tema edu Cairoli ees kahanes nüüd vaid 12 punktile.

MX2 klassis lõpetas Roosiorg avasõidu üheksateistkümnendana. Teine sõit õnnestus tal aga väga hästi ja ta jõudis finishisse karjääri parimal kolmeteistkümnendal kohal. Etapi kokkuvõttes teenis ta 10 punkti ja see andis 15. koha. Esikoha sai Jorge Prado, teine oli Thomas Covington ja kolmas Pauls Jonass.

Allikas: MXMania.eu

,