Hardi Roosiorg Saksamaal ADAC sarja etapil kolmas

Tensfeldis jätkus mainekas Saksa krossisari ADAC MX Masters, kus ADAC MX Youngster Cup klassis tegi hea võistluse Sahkar Racing sõitja Hardi Roosiorg, kes tõusis päeva lõpuks poodiumi madalaimale astmele.

ADAC MX Youngster Cup (MX2) võistelnud Hardi Roosiorg (KTM) alustas oma nädalavahetust positiivselt, kui ta sõitis enda kvalifikatsioonigrupis välja neljanda ringiaja. Esimeses finaalsõidus ületas noor eestlane lõpujoone viiendal ja viimases sõidus teisel kohal, mis andis talle kokku kolmanda koha.

“Laupäevaga võib suurtes piirides rahule jääda, kuna vabatrennis olin 3. ning kvalifikatsioonis oma grupis 4. Pühapäeval olin soojendussõidus taaskord 4. Esimese sõidu stardikurvis toimus väike rüselemine, mille taha jäin kinni, kuid suutsin kiirelt möödasõite teha ning lõpuks viiendaks tõusta. Teine sõit oli start taaskord samasugune, kuid kuna rada oli raskem, siis suutsin rütmi kohe sisse saada ning esimestele järgi pingutada ja teisena lõpetada,” rääkis Roosiorg, kelle järgmiseks võistluseks on eeloleval nädalavahetusel Belgias Lommeli kuulsal rajal toimuv MM-etapp.
Samas klassis osalenud Johannes Nermann oli kokku 16. ja Meico Vettik (mõlemad KTM) 17.

Klass 1 Masters (MX1) sõidud võitis Tanel Leok Harri Kullase (mõlemad Husqvarna) ees. ADAC MX Junior Cup 125 (MX125) klassis oli Jörgen-Matthias Talviku (Yamaha) sõitudes 5. ja 18.