Treeningpäev Pikametsa krossirajal

Kallid krossisõbrad! PMC Addinol Honda Racing kutsub kõiki osalema ühel vingel ja õpetlikul treeningpäeval Rakveres, Pikametsa krossirajal! Oleme planeerinud teile 4-tunnise treeningpäeva, mida viivad läbi oma ala parimad: Juss Laansoo, Priit Rätsep ja Lauri Lehtla.

Üldine kondikava saab olema järgmine:

Grupid jagame kolmeks. Iga grupp saab eraldi rajalõigu ja treeneri, kus siis tunniajalise treeningu käigus tehakse läbi konkreetsed harjutused ja võetakse juurde teooriat.

Peale tunniajalist treeningut teeme ca 15-minutilise joogipausi, kinnitame natukene keha ja jätkame.

Peale puhkepausi rajalõik ja treener vahetub ja seda kordame siis kolmel korral, kuniks kõigil gruppidel on kõigi kolme treeneri harjutused ja teooriapool läbitud.

Põhilised teemad mida läbi võtame: üldine teoreeriline turvakoolitus kokkuvõetuna. Sinna alla kuulub siis nii füüsiline ettevalmistus sõiduks ja võistlusteks, lihastöö, vajalikud treeningud lisaks sõidule, kuiv treening rattal, õiged ja turvalised sõiduasendid ning mootorrataste seadistamine.

Rajal läbime teemad: pidurdusmaa, hüpped, kuidas leida puhkekohti rajal, kurvi läbimise trajektoor, kurvi läbimine nii valliga kui ka soonega kurvi puhul, kurvist välja kiirendus ja muud olulised nüansid.

Treeningpäeva viimase osana võtame kokku ja räägime läbi ning harjutame stardiprotseduure.

Pakume kergemat kehakinnitust ja varustame sõidumehi joogiga.

Lisaks oleme väljas ka kahe Honda mudeliga – CRF450R ja CRF450RX. Huvilistel on võimalik rajal teha mõned prooviringid.

Kohal on ka Honda Center Eesti oma mehaanik, kes vajadusel aitab nii nõu kui ka jõuga.

Osalemistasu on 45€, milles sisaldub ka rajamaks.

Rada on ettevalmistatud.

Treeningpäevale võtame osalema mitte rohkem, kui 30 inimest. Oodatud on hobisõitjad kõigi markidega kubatuurist 85-450, nii krossikad kui endurokad.

Küsimused ja registreerimine: juss.laansoo@hondacenter.ee