Eestit esindavad quadide Rahvuste krossil Saar, Jupaschevski ja Adamson

2018 aasta Rahvuste kross Quadidele ja Külgvankritele toimub seekord 22 – 23 Septembril Taanis, Slagelse liivakruusasel krossirajal. Quad Team Estonia ridades esindavad Eestit seekord 2017 ja 2018 hooaja Quadide Euroopa meister Kevin Saar, Sten Jupaschevski ning Martin Adamson.

Kui Kevin Saar ja Sten Jupaschevski (mõlemad Honda) on quadikoondises Eestit esindanud juba paaril korral, siis Martin Adamsoni (Husqvarna) jaoks on see esimene kord. Kuid kogemusest ja heast minekust ei ole puudust ka Adamsonil, sest õnnestus tal ju sellel aastal võtta Kiviõli EM etapil kindel 3 koht.

Koondis tegeleb juba võistlustehnika ettevalmistamisega ning sõitjate füüsilise- ja sõiduvormi lihvimiseks on plaanitud ühistreeningud.

Ka sellel aastal on meeskonna manageriks Tõnu Põdra ja kõik kes soovivad Eesti rahvuskoondist toetada, palun võtta ühendust tonu.podra@gmail.com või tel. +372 5079961.

Rahvuskoondise toetuseks on MTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon avanud spetsiaalse konto numbriga EE282200221056886264 ning toetaja soovi korral väljastatakse reklaamiarve. Kõik toetajad eksponeeritakse hiljem sõitjate võistlussärkidel ja EMF-i kodulehel.

Vaata infot võistluspaiga kohta: www.slagelsemx.com