Motoringraja finaalvõistlus toimub laupäeval

Mait Vestel (12), Hannes Soomer (38), Sander Luisk (74), Ville Valtonen (13), foto Edgar Seemendi

Eeloleval laupäeval 1.septembril oodatakse kõiki motoringraja huvilisi auto24ring´ile kaasa elama Eesti meistri-ja karikavõistluste viimasele suurele finaalsõidule. Ühtlasi on eelolev etapp ka Läti ja Leedu meitstrivõistluste etapp, ning seetõttu on oodata rohkearvulist osavõtjaskonda.

Lisaks balti parimatele pakuvad konkurentsi mitmed Soome võidusõitjad ja just Superbike sõidud tõotavad tulla pingelised, sest Soomest on lubanud kohale tulla selle aasta Soome Superbike klassi meister Ville Valtonen, kellele hakkavad konkurentsi pakkuma meie parimad, eesotsas Hannes Soomeri ja Martin Pärtelpojaga. Soomer juhib Superbike punktiarvestuses selge edumaaga, kuid meistritiitel on veel kaugel, kuna viimasel etapil antakse topeltpunktid. Seega on võimalik viimaselt etapilt maksimaalselt koguda 75 punkti.

Võistlusklasse on seekord kokku üheksa. Kiirete sooloklasside vahel võtavad omavahel mõõtu veel retro/classic, noored Honda 100NSF, tänavasõitjad ja külgvankrid. Seega tuleb väga huvitav võistluspäev.

Pilet 5€, pensionärid 3€ ja kuni 14 aastased pääsevad sisse tasuta.

Täpsema info ajakava kohta leiab https://msport.ee/events/motoringraja-emv-v-etapp-2018/