Teisipäeval toimub PMC Addinol Honda Racing krossipäeva Liivaraja eri

18.09 teisipäeval ajavahemikul 13:00-18:00 on Juss Laansoo ja Priit Rätsep valmis pannud krossisõpradele taaskord ühe vinge treeningpäeva! Seekord korraldame treeningpäeva MAARDU rajal ja temaatikaks on LIIVARAJA ERI!

Üldine päeva ülesehitus saab olema sarnane eelmise treeningpäevaga. Sõitjad on jagatud gruppideks ja läbi võetakse konkreetsed harjutused ja teooria vastavates rajalõikudes aga seda kõike lähtvualt liivarajale omasest spetsiifikast.

Põhilised teemad, mida läbi võtame :
– Teoreetiline koolitus: räägime turvalisest sõiduasenditest, kuidas seadistada mootorratast, kuiv treening rattal ja palju muud,
– Rajal võtame läbi hüpped, pidurdusmaa, puhkekohad liivarajal, kurvist välja kiirendused, kurvi läbimised nii valli kui ka soone puhul – seda kõike vastavalt liivaraja omapärasid arvesse võttes.

Sõidumehi kostitame joogi ja kerge snäkiga.
Kohal on ka meie Honda Center Eesti mehaanik, kes vajadusel kindlasti aitab!
– Osalemistasu on 45€, milles sisaldub ka rajamaks. NB! Seekordne registreerimispiir on 30 inimest!
– Rada on ettevalmistatud.
– Oodatud on hobisõitjad kõigi markidega kubatuurist 85-450, nii krossikad kui endurokad!

Küsimused ja registreerimine: events@oneclick.com.ee

NB! Kirjuta palun kindlasti, mis taseme sõitja oled. Näiteks EHKK/TOP200 A,B,C,D,E- klass. Nii saame grupid komplekteerida vastavalt oskustele.
Ootame Sind kindlasti ennem treeningpäeva algust 12:00-12:50 vahemikus Honda telgi all, et saaksime Sinu kohaloleku kinnitatud!

KOHTUMISENI MAARDUS!