41790464_2080338592016458_5407516735089672192_n

ÄKSI CUP 2018 peaauhinna võitis Enri Lustus

Selleks aastaks sai läbi motokrossisari ÄKSI MOTOCROSS CUP 2018 ning selgusid ka vingete peaaauhindade võitjad. Tööriistamarketi poolt läks loosi suur tööriistakäru koos sahtleid täis tööriistadega ning loosiõnne oli seekord Enri Lustusel.

Teine suur auhind oli Crostic OÜ poolt uueks hooajaks enda disainiga tsikli kleebiste sari ning võistlussärk, loosiõnn naeratas Kevin Nõgesmaale. Kolmanda loosauhinna pani välja Äksi Motorantso, milleks oli 2019 hooaja tasuta Harley-Davidson Ringi raja kasutus treeninguteks ning selle võitis Gregor Lootus.
Palju õnne kõigile võitjatele!

Suured tänud meie toetajatele:
Tööriistamarket, Mitas, Baltyre, Crostic, Liquimoly, Risantimotopood, Motohoov, Harley-Davidson Estonia, Moto Estonia, Cramo, Finak, Respo, Vudila, Sõbra Pesa, Ruut Disain, Era Puit, Kalle Pähn, Kalle Krõlov, Team39 Äksi, Tartu Vald, Tartumaa spordiliit, Asper Timing, Medical Service, Jampo Seakasvatus, Motoman ja Äksi Motorantso.

2018 Äksi motokrossi karikavõistluste paremusjärjestused:

50cc PW/Mini
1. Romet JUNDAS, EST, KTM Racing Estonia 132
2. Robin Robert MOOSES, EST, Äksi Motoklubi 116
3. Gregor LOOTUS, EST, Motoextreme 99
Detailne punktitabel: https://speedhive.mylaps.com/Championships/71971

50cc
1. Eeka LAAKSONEN, FIN, Äksi Motoklubi 147
2. Aston ALLAS, EST, RedMoto Racing 114
3. Samuel PAALASMAA, FIN 104
Detailne punktitabel: https://speedhive.mylaps.com/Championships/71970

65cc
1. Jekabs KUBULINS, LAT 112
2. Kaspar UIBU, EST, Sõmerpalu Motoklubi 106
3. Karl TEESALU, EST, RedMoto Racing 100
Detailne punktitabel: https://speedhive.mylaps.com/Championships/71972

85cc
1. Janis KUBULINS, LAT 137
2. Karl KUTSAR, EST, Äksi Motoklubi 98
3. Joosep PÄRN, EST, Pärnu Motoclub 91
Detailne punktitabel: https://speedhive.mylaps.com/Championships/71973

MX Isad
1. Rene PEILMAN, EST, Roosna-Alliku Motoklubi 144
2. Kristjan KUTSAR, EST, Äksi Motoklubi 102
3. Heiki LOOTUS, EST, Vanasilla Motoklubi 82
Detailne punktitabel: https://speedhive.mylaps.com/Championships/71974

MX Open
1. Hannes HANSMAN, EST, MX Racing 128
2. Mihkel REINO, EST, Kose Auto-Motoklubi 94
3. Rando ILVES, EST, Motoklubi K&K 90
Detailne punktitabel: https://speedhive.mylaps.com/Championships/71975

Mini MX 88SEMI
1. Mart SALUSTE, EST 125
2. Risto GRÜNBERG, EST, Viljani Vee-ja Motospordiklubi 86
3. Keret KIPPARI, EST, RedMoto Racing 80
Detailne punktitabel: https://speedhive.mylaps.com/Championships/71976

Pitbike Open
1. Juss MAIDLA, EST, Kagu Motoklubi 137
2. Karl LINKE, EST, MRC Motoklubi 120
3. Marleen VALDAS, EST, MRC Motoklubi 65
Detailne punktitabel: https://speedhive.mylaps.com/Championships/71977

Quad 100/200
1. Rasmus SÕNA, EST, Äksi Motoklubi 97
2. Mihkel SALUJÕE, EST, HRC Eesti Racing 97
3. Virgo MITT, EST, Paikuse Motoklubi 88
Detailne punktitabel: https://speedhive.mylaps.com/Championships/71978

Quad Kids
1. Pätrik ILM, EST, Linnamäe Krossiklubi 134
2. Alice KIVIMÄGI, EST, Linnamäe Krossiklubi 120
3. Karl KOHO, EST, Äksi Motoklubi 93
Detailne punktitabel: https://speedhive.mylaps.com/Championships/71979

Quad Open
1. Rain VAIKMÄE, EST, Linnamäe Krossiklubi 124
2. Mark SAAR, EST, RedMoto Racing 50
3. Aigo SOOSAAR, EST, Pärnu Motoclub 50
Detailne punktitabel: https://speedhive.mylaps.com/Championships/71980

,