Priit Biene teenis enduro MM-sarja kokkuvõttes kaheksanda koha

Saksamaal, Rüdersdorfis sõideti enduro MM-sarja viimane etapp, kus selgusid uued meistrid. Ainsa eestlasena sõitis terve hooaja kaasa Priit Biene, kes lõpetas oma debüüthooaja Junior-2 klassis kaheksanda kohaga.

Selle koha kindlustamiseks tuli Bienel olla kiirem Euroopa meistrist Mirko Spandrest, mida ta ka mõlemal päeval suutis. Seda hoolimata Bienel sees möllanud haigusvimmast.

Biene oli viimasel etapil Saksamaal esimesel päeval 11. ja teisel kümnes. Kokku oli MM-hooajal kavas seitse etappi, millest Biene osales kuuel. Biene teenis 75 punkti ning teenis aasta kokkuvõttes kaheksanda koha. Junior-2 klassi võitis itaallane Matteo Cavallo, kes võitis kõik etapid peale kahe ning teenis 200 punkti.

E-1 klassis läks MM-tiitel britile Brad Freemanile, E-2 klassis katkestas viimasel päeval punktitabeliliider Alex Slavini ning kolmandat korda võitis tiitli soomlane Eero Remes. E-3 klassis võidutses britt Steve Holcombe.

Tänavu kuulus esmakordselt MM-kalendrisse ka Eesti etapp, mis leidis aset 1.-3. juunini Tallinnas. Kõik eelpool nimetatud klasside võitjad teenisid võidupunkte ka Tallinna etapilt.