karikad

2018 medalistid ja karikavõitjad EMFi lõpupeol

EMFi 2018 hooaja pidulik lõpetamine ja aastakonverents toimub 8. detsembril Tallinnas TALLINK SPA & CONFERENCE Hotelli restoranis NERO. Järgnevalt on kirjas kõik medalistid ja karikavõitjad, kes on peole oodatud.

Kõigile Eesti meistritele ja karikavõistluste võitjatele on sissepääs hooaja lõpetamisele tasuta, ülejäänutele on sissepääs kogu õhtuks 30 eurot (kuni 12aastased lapsed 15 eurot), mis sisaldab tervitusjooki ja rikkalikku toidulauda.

Kuna Tallinki restoranis on kohtade arv piiratud, siis saavad pileti eelisjärjekorras osta ainult EMV ja EKV TOP3 sõitjad, lisaks motokrossi ENKV 50PW kõik osalejad ja TOP200 esimesed 6.
50cc klassi kõikide alade TOP3 sportlased ja ENKV 50PW/Mini kõik osalejad saavad kaasa võtta tasuta ka 1 täiskasvanu. Pileti ostmiseks tuleb oma soov saata aadressile info@msport.ee.

NB! Piletite eelmüük toimub kuni 3. detsembrini (kaasa arvatud) ning kohapeal müüki ei toimu. Pileti ostusoov tuleb saata aadressile info@msport.ee

MOTOKROSS
Eesti meistrivõistlused
50CC
1.Toms Dankers
2.Marten Raud
3.Lucas Leok

65CC
1.Romeo Pikand
2.Gregor Kuusk
3.Richard Paat

85CC
1.Martin Michelis
2.Mikk Martin Lõhmus
3.Romeo Karu

MX125
1.Jörgen-Matthias Talviku
2.Ralfs Edgars Ozolins
3.Allar Pent

Monster Energy MX1
1. Tanel Leok
2. Erki Kahro
3. Harri Kullas

MX2
1. Karel Kutsar
2. Andero Lusbo
3. Aigar Leok

MX Veteran
1. Tarmo Jaasi-Tamm
2. Aivo Rabbi
3. Allan Vierland

MX Pitbike Open
1. Heido Havam
2. Sasha Võsa
3. Juss Maidla

Külgvankrid
1. Didzis Gorbenko – Tanel Kõiv
2. Markus Normak – Karl-Albert Kasesalu
3. Margo Sonn – Arturs Linters

Quad Kids
1. Karlis Straubergs
2. Edvards Lorenc
3. Arturs Šneiders

Quad 100
1. Tanel Põdra
2. Karlis Neija
3. Rasmus Sõna

Quad 200
1. Aleksandr Lebedev
2. Semjon Korostelev
3. Mihkel Salujõe

Quad Junior
1. Kristians Janis Sondors
2. Janno Oja
3. Joosep Eesmäe

Quad Open
1. Kevin Saar
2. Priit Järvloo
3. Martin Filatov

Eesti karikavõistlused
MX A
1. Jan Jakobson
2. Jörgen-Matthias Talviku
3. Aron Lenzius

TOP200
1. Marek Sonn
2. Kermo Uue
3. Mikk Erm
4. Marttin Poljakov
5. Ilja Balabko
6. Kaarel Aamer

Veteran 40+
1. Tarmo Jaasi-Tamm
2. Mikhail Gudkov
3. Avo Ärm

Veteran 50+
1. Jaan Tang
2. Pertti Salonen
3. Priit Laur

Naised
1. Teele Raja
2. Krissu Konoplitski
3. Agnes Võsanurm

Külgvankrid Hobi
1. Siim Mokrik – Villem Saarna
2. Janek Soidla – Krister Kindel
3. Raigo Klemm – Kristo Aasma

Külgvankrid Veteran
1. Argo Põldsaar – Ruslan Talf
2. Sverre Lamp – Alar Lamp
3. Andres Piirsalu – Kristjan Kivistu 

Quad Hobi
1. Rene Kaseste
2. Karmo Sturm
3. Endri Lind

Quad Veteran
1. Mark Saar
2. Andris Cirss
3. Janis Kirilko

Quad Naised
1. Undine Ulmane
2. Sofia Valkama
3. Monta Dislere-Kirilko

ENKV
50PW
Sebastian Johannes Klooren
Edvin Jürgen
Theo Kolts
Romet Jundas
Chris Ryan Kaljumäe
Gregor Lootus
Karl Kalju Lüüs
Enri Lustus
Robin Robert Mooses
Albert Ako Kokk
Heigo Havam
Braien Kaur
Simeon Kõiv
Johann Hansman
Rasmus Vettik
Oliver Ilves
Tristan Tuvikene
Steven Eugen Tiitso
Robin Rikanson
Johannes Aleksander Dapon
Eva-Lotta Mark
Tauri Kristjan Teesalu
Evar Mark
Mait Metsanurm
Markus Rotmeister

50CC
1.Eeka Laaksonen
2.Samuel Paalasmaa
3.Lucas Leok

65CC
1.Romeo Pikand
2.Mark Peterson
3.Gregor Kuusk

85CC
1.Tristan Uiga
2.Robert Sarapuu
3.Mikk Kallion

MX125
1.Markus-Taiyo Toiger
2.Jüri Saluste
3.Henry Vesilind 

KESTVUSKROSS/SUVINE
Eesti meistrivõistlused
85CC
1.Tiitus Enjala
2.Joosep Pärn
3.Tristan Loob

E-1
1. Aigar Leok
2. Marek Künnapas
3. Kermo Uue

E-2
1. Jan Jakobson
2. Tanel Rauk
3. Timmo Mõts

Enduro
1. Martin Leok
2. Riho Keerme
3. Ragnar Valdstein

Veteran 40+
1. Tarmo Jaasi-Tamm
2. Reio Engman
3. Aivo Rabbi

Quad Open
1. Martin Toovis
2. Raido Viinapuu
3. Kevin Saar

Eesti karikavõistlused
E-3
1. Argo Keerme
2. Elary Talu
3. Indrek Tomingas

Hobi B
1. Mati Nuut
2. Reiko Burket
3. Siim Rotmeister

Hobi C
1. Risto Ild
2. Joel Toome
3. Tiit Keldo

Hobi D
1. Kevin Mõts
2. Riho Ild
3. Harmo Ilves

Seeniorid 50+
1. Toivo Nikopensius
2. Jüri Makarov
3. Pertti Salonen

Naised
1. Kris Jalas
2. Agnes Võsanurm
3. Jane Ilves

Quad Hobi
1. Raido Viinapuu
2. Aigo Soosaar
3. Rainer Palu

ATV
1. Lennart Kiivit
2. Taivo Kaarna
3. Ernst Saan

KESTVUSKROSS/TALVINE
Eesti karikavõistlused
85CC
1. Aron Annerviek
2. Ken-Marti Koger

E-1
1. Rain Koch
2. Mikk Luik

E-2
1. Jan Jakobson
2. Timmo Mõts
3. Hendrik Talviku

Enduro
1. Jüri Triisa
2. Priit Biene
3. Mati Nuut

Veteran 40+
1. Jüri Makarov
2. Reio Engman
3. Aivo Rabbi

Hobi B
1. Siim Rotmeister
2. Aimar Platais
3. Tanel Turro

Hobi C
1. Urmo Limm
2. Riko Muttik
3. Dan Murumets

Naised
1. Agnes Võsanurm

Quad
1. Martin Filatov
2. Janek Vernik
3. Tomi Erens

ATV
1. Hendrik Laur
2. Ernst Saan
3. Lauri Juhanson

JÄÄRADA
Eesti meistrivõistlused
MX Open (jääpiik)
1. Timmo Mõts
2. Hanno Velt
3. Sven Vetkin

MX A (krossinael)
1. Timmo Mõts
2. Andre Park
3. Ivo Laur

Eesti karikavõistlused
65CC
1.Gregor Kuusk
2.Karl Hunt
3.Hugo-Brent Freimann

85CC
1.Joosep Pärn
2.Kennert Nurja
3.Kermo Kaldma

MX Hobi
1. Alex Vetkin
2. Peeter Volokitin
3. Hannes Hansman

Külgvankrid
1. Renee Reinu / Maurice Lina
2. Hannes Veski / Ermo Mirjam
3. Sverre Lamp / Karl Albert Kasesalu

Quad
1. Kalev MUST
2. Martin FILATOV
3. Jaanus KOORT

ATV Open
1. Sergei Ivanov
2. Paavo Voogre
3. Angela Veerpalu

ENDURO
Eesti meistrivõistlused
Üldarvestus
1. Martin Leok
2. Aigar Leok
3. Priit Biene

E-1
1. Aigar Leok
2. Veiko Rääts
3. Jani Salonen

E-2
1. Martin Leok
2. Priit Biene
3. Teemu Latostenmaa

E-3
1. Elary Talu
2. Toomas Triisa
3. Priit Palatu

E-40+
1. Vaido Kalm
2. Rene Jerbach
3. Mika Karma

E-Jun
1. Niklas Laankoski
2. Tino Nuuttinen
3. Jaanus Hugo Ermits

Eesti karikavõistlused
E-B
1. Timo Hermlin
2. Jüri Kommer
3. Ain-Gustav Bartels

E-C
1. Risto Mäeots
2. Mika Lindfors
3. Peeter Karja

V-50+
1. Toivo Nikopensius
2. Mika Vuori
3. Tommi Latostenmaa

V-60+
1. Reijo Kivelä
2. Pekka Sointula
3. Ričardas Duonelavičius

E-W
1. Iina Turkki
2. Annamaria Karikuusi

E-Rookie
1. Rene Lehiste
2. Kristjan Koha
3. Tauri Raidoja

ENDUROSPRINT
Eesti karikavõistlused
E-1
1. Veiko Rääts
2. Aigar Leok
3. Kosti Kirjavainen

E-2
1. Martin Leok
2. Priit Biene
3. Tajo Andressoo

E-3
1. Elary Talu
2. Priit Palatu
3. Toomas Triisa

E-40+
1. Vaido Kalm
2. Rene Jerbach
3. Jarko Metsis

E-Jun
1. Niklas Laankoski
2. Tino Nuuttinen
3. Jaanus Hugo Ermits

E-B
1. Andres Kukk
2. Timo Hermlin
3. Ain-Gustav Bartels

E-C
1. Risto Mäeots
2. Tergo Liib
3. Mika Lindfors

V-50+
1. Madis Pool
2. Toivo Nikopensius
3. Veiko Sepp

V-60+
1. Reijo Kivelä
2. Ričardas Duonelavičius

E-W
1. Iina Turkki

E-Rookie
1. Rene Lehiste
2. Valdis Sakis
3. Kristjan Koha

HARD ENDURO
Eesti karikavõistlused
Gold
1. Rannar Uusna
2. Rene Jerbach
3. Tiit Tomp

Silver
1. Kalev Kriis
2. Jürto Brauer
3. Aare Pere

Bronze
1. Mikk Tigasing
2. Raimond Asu
3. Elvis Gurjev

Trial
1. Kristjan Kuill
2. Mart Montvila
3. Peeter Lääts

Veteran 40+
1. Jarko Metsis
2. Timo Koivula
3. Marek Uustalu

SUPER ENDURO
Eesti karikavõistlused
Pro
1. Martin Leok
2. Elary Talu
3. Kalev Kriis

Hobby
1. Timo Hermlin
2. Jüri Kommer
3. Martin Kohv

Beginners
1. Kalvis Kuskis
2. Birger Taal
3. Toomas Tomson

Seenior 40 +
1. Vaido Kalm
2. Kaido Somelar

RINGRADA
Eesti meistrivõistlused
Superbike
1. Hannes Soomer
2. Martin Pärtelpoeg
3. Ville Valtonen

Superstock 600
1. Niko Kömi
2. Jani Vaahtera
3. Jani Sulin

Külgvankrid
1. Eero Pärm /Mairon Meius
2. Markku Artiola /Kasper Arokivi/Arto Pöyhönen
3. Petri Virtanen /Arto Pöyhönen/Petri Suuronen

Noored Honda 100NSF
1. Hugo Brent Freiman
2. Sven Martin Merivälja
3. Fred Erik Merivälja

Eesti karikavõistlused
B1200
1. Andry Blank
2. Jaanus Saarmaa
3. Kristjan Karu

B600
1. Mihkel Osula
2. Janne Nurmi
3. Justinas Kontrauskas

C-klass
1. Ignas Udra
2. Igor Kolektor
3. Aleksandrs Sinicinis

Vihur Rahvaliiga
1. Aivis Zarins
2. Silver Kalden
3. Jarmo Kivi

SUPERMOTO
Eesti meistrivõistlused
S1
1. Patrick Pals
2. Eero Madisson
3. Prants Pals

SM 85
1. Aksel Pärtelpoeg
2. Ivan Mosin
3. Kermo Kaldma

SuperQuad
1. Oleg Morgunov
2. Viljar Värat
3. Rando Lannusalu

Eesti karikavõistlused
Open
1. Alex Vetkin
2. Tino Kapanen
3. Anton Charnavushka

S4
1. Ilya Scheglov
2. Sven Simulask
3. Zigmars Zvirbulis

SM50
1. Andzejs Smulkevic
2. Kristjan-Erich Luhaäär
3. Theo Kolts

SPEEDWAY
Eesti meistrivõistlused
SW Mini
1. Karl Johannes Lattik
2. Frido Ving Viidas
3. Otto Raak

Eesti karikavõistlused
SW Mikro
1. Silvar Avi
2. Niko Hatva
3. Eetu Raak

SW 240
1. Andrus Hõbemägi
2. Marko Lepik
3. Toomas Jalakas

FT 50PW
1. Theo Kolts
2. Niko Hatva
3. Gregor Lootus

FT 50
1. Leslie Puller
2. Krevor Marcel Nõmme
3. Frankie Lvovs

FT 65
1. Sten-Kevin Toomela
2. Jan-Marten Paju
3. Mathias Vetkin

FT Open
1. Hannes Hansman
2. Alex Vetkin
3. Eero Madisson

FT Quad
1. Rando Lannusalu
2. Eduard Kurankov
3. Hannes Voolaid

MÄKKETÕUS
Eesti meistrivõistlused
Unlimited
1. Urmas Põldma
2. Rando Lambing
3. Juhan Viirna

Single
1. Tenny Tuvikene
2. Tajo Andressoo
3. Martin Kohv

Kross
1. Tajo Andressoo
2. Martin Kohv
3. Silver Sellis

Junior
1. Travis Siilak
2. Kasper Sellis
3. Kayla Küttä

KIIRENDUS
Eesti meistrivõistlused
Streetbike
1. Karmo Tammik
2. Marko Arik
3. Tanel Tumanski

Probike
1. Erki Anto
2. Deivid Urbus
3. Raine Lemvald