Alates 1. jaanuarist 2019 kehtivad EMFi litsentsiomanikele veidi uuenenud kindlustuse hinnad ja tingimused.
Muutusid mõlemad rahvuslikud kindlustused, kus Variant 1 (ööpäevaringne) maksab 110€ eelmise aasta 120€ asemel. Variant 2 (võistlused) maksab 40€ (2018 oli 60€), kuid on nüüdsest selle erinevusega, et katab ainult võistlustel toimuvaid õnnetusi. Rahvusvahelistes kindlustustes muutus ainult Variant 2 (võistlused), kus uus hind on 360€ (2018 oli 390€) ning sama klausliga, et kehtib ainult võistlustel, mitte enam treeningutel.
Endiselt saab välisvõistluste jaoks vormistada eraldi reisikindlustust, mis katab kindlustatu kohapealsed ravikulud ja transpordi kodumaale ning antud poliisi saab osta päeva kaupa, kus 1 päev maksab 7,5€.
Lisaks saavad kõik hooaja litsentside taotlejad enda kindlustust kasutada. Selleks tuleb litsentsi tellides kindlustuse all valida variant “Enda kindlustus” ning saata oma kehtiv poliis, kus on kirjas ka motosport, mailile info@msport.ee.
NB! Kõik eelpool mainitud kindlustused kehtivad AINULT EMF-i egiidi all (kalendris olevatel) peetavatel võistlustel.