Professionaalne-960

Veebruaris toimub professionaalse amordihoolduse ja -seadistamise koolitus-infopäev

OneClick Racing Suspension korraldab laupäeval, 16. veebruaril, professionaalse amordihoolduse ja -seadistamise koolitus-infopäeva.

Koolitusega soovime tõsta kõigi asjast huvitatute üldist teadlikkust amortisaatoritega seonduvast ning täiendada nii detailsemaid tehnilisi kui kasutus- ja seadistamisalaseid baasteadmisi antud valdkonnas. Teooria osas käsitluse alla tulevad amortisaatorite tööpõhimõtted räägime lahti praktiliste ja selgitavate näidetega ning anname nõu live-näidete abil.

Ehk, kui sul on tekkinud soov mõista amortide toimimise põhimõtteid, seadistada enda või sõbra amordid paremaks, teha põhilisi hooldustöid, tahad teada saada kuidas amordid ja “klapid” (valving) tegelikult töötavad, mis on “damping”, “friction” ja “spring force” ning soovid mõista “mis” on “mille” taga ja kuidas üks või teine seadistuse komponent tegelikult lõpptulemust mõjutab, siis on see koolitus-infopäev just sulle!

Koolituspäev toimub meie workshopis: Tuleviku tee 2, Peetri, Harjumaa, Honda Center Eesti.

Päeva kestuseks oleme arvestanud ca 8 tundi, mille sisse mahutame ka catering lõuna ja mõned kohvipausid.

Päevaplaan ja käsitletavad teemad:
Kogunemine kell 9.00-9.30
Algus kell 9.30
Teoreetiline osa

 1. Amortisaatorite üldised tööpõhimõtted ja teooria
 2. “Spring force”, “damping force”, “friction/stiction” 3. Amordiõlid
 3. Hüdraulika ja “valving”
 4. Raami geomeetria (sh. link ja traaversid)
  Lõuna 12.30-13.00 (kohapeal catering)
  Praktilised ülesanded ja tööd
 5. Esiamordid, sisud ja tööpõhimõte, klikkerid
 6. Tagaamort, sisud ja tööpõhimõte, klikkerid
 7. OneClick service ja individuaalsed seadistused
 8. Info kogumine dynopingis, testimised rajal, vigade leidmine ja muudatuste tegemine 5. Küsimused ja vastused, tunnistuste jagamine
  Koolituse lõpp orienteeruvalt kell 17.00

Kõik koolitusel osalenud saavad vastava tunnistuse. Koolituse hind €295.-/inimene.

Avame eelregistreerimise antud koolitusele 04. jaanuaril. Oma osalemissoovist saab teada anda kirjutades meie e-mailile: events@oneclick.com.ee.

Soovime pakkuda võimalikult kvaliteetset ja personaalset lähenemist. Sellest tulenevalt oleme arvestanud koolitusel osalejate piirarvuks kuni 10 inimest.

*OneClick Racing Suspension (endise nimega Smartshop Racing) on asutatud Tallinnas aastal 2009. Pakume meie klientidele kõiki amortisaatorite hoolduse ja seadistamisega seotud teenuseid. Nii GP-tasemel võidusõiduks kui tavakasutuseks, nii offroad kui street mootorratastele, ATV-dele ja saanidele. Meie tehnikud on läbinud vastavad spetsiaalkoolitused (pluss iga-aastased täienduskoolitused, eriüritused ja testimised) kõigi põhiliste tootjate juures (WP, KYB, Showa, Öhlins) nii EU-s kui USA-s. Vastavalt võimalustele ja vajadusele osaleme aktiivselt kohalikes võidusõidusarjades ja motokrossi GP-sarjas, samuti sõidetakse meie ettevalmistatud amortisaatorite ja tehnilise toe abil edukalt nii USA-s (AMA SX, Pro Motocross, GNCC), Kanadas (Canadian Motocross Nationals) kui Austraalias (FINKE Desert Series).

OneClick Racing Suspension on alljärgnevate tootjate ametlik müügi- ja hoolduskeskus:
WP Suspension GmbH
Showa Europe S.L.
KYB Technical Touch BVBA
Öhlins Racing AB
Paul Thede’s Race Tech Inc. Factory Connection Inc.

,