Autoleht on Tallinn Motor Show ametlik väljaanne

Tallinnas 8.-10. märtsil toimuva Eesti suurima motomessi tänavune ametlik meediapartner on Autoleht, kus ilmub 6. märtsil messi ametlik kava, mis jõuab ajakirja tellijate postkastidesse ja ajakirjanduslettidele üle Eesti. Lisaks saavad 2000 kiiremat messikülastajat ajakirja tasuta koos messipiletiga, teistel on võimalus ajakiri ka kohapealt osta.

Esmakordselt Pirital Eesti Näituste messikeskuses toimuv motomess on võrreldes eelmiste aastatega tublisti kasvanud ning erinevaid huvitavaid eksponente ja tegevusi lisandub messi kavasse pea iga päev.

Sarnaselt eelmiste aastate messidele on selle aasta üritusel suurt rõhku pandud lisaks uue tehnika eksponeerimisele ka motoelu teistele teemadele. Nii toimub taas Eestis ehitatud projektitsiklite konkurss, kus meie parimad tsikliehitajad panevad rahvale hindamiseks enda loomingu.
Kuna Pirita messikeskus võimaldab eelmistest aastatest suuremat ruumi, siis laiub ka sõiduala suuremal alal, kus saavad erinevaid tsikleid proovida nii noored kui vanad ning seal toimuvad ka erinevad etteasted.
Suur rõhk on endiselt ka motospordil, kus Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni stendis saab tutvuda kõikide Eestis harrastatavate motospordialadega. Lisaks esitletakse ka uue aasta kõikide alade võistluskalendreid ja -sarju, meeskondi ning oma tulevase hooaja plaanidest räägivad Eesti motospordi tipud.
Nii suurtele kui väikestele motohuvilistele toimuvad erinevad töötoad, kus tutvustakse nii tehnilist poolt kui ka muid teemasid ning tänavu pakutakse publikule ohtralt uut ja huvitavat, kuid nende info avaldatakse lähemate nädalate jooksul eraldi.

Tallinn Motor Show korraldajate sõnul jätkatakse kindlasti kogupere ürituse jälgedes ning messil leiavad tegevust kõik pereliikmed ja seda kõigil kolmel päeval.

Lisainfot messi kohta leiab selle ametlikult kodulehelt www.motomess.ee.