KTL_UUS LOGO

Motoklubi KTL Racing ootab oma sõpruskonda uusi liikmeid

Käesoleva aasta alguses lõi 5 aastat tegutsenud KTL OÜ omanimelise motoklubi KTL Racing klubi. Klubi eesmärk on pakkuda liikmetele sõpruskonda, erinevaid hüvesid, põnevaid ühisüritusi ning luua ühtehoidev liikmeskond.

Värske motoklubi üheks sihiks on luua ühtehoidev liikmeskond ning seetõttu on klubiliikmel võimalus osaleda mitmetel ühisüritusel. Näiteks saavad liikmed lisaks tavapärastele ühistreeningutele osaleda treeningutel koos Eesti motokrossi tipptegijatega ning üldfüüsilistel ringtreeningutel, mis toimuvad hooajavälisel perioodil. Krossisündmustel on KTL Racing klubi liikmetele üles seatud ühine telgiala, kus sõiduks valmistuda ning sõitude vahelisel ajal puhata.

Lisaks ühisüritustele on motoklubi liikmetel võimalus ka mitmetele rahalistele soodustustele. Näiteks saavad klubiliikmed treenida tavapärasest soodsama hinnaga viiel Eesti krossirajal (Saku-Männiku krossirada, Kohila krossirada, Aravete krossirada, Palksi vendade krossirada ja Jõgeva Linnamäe krossirada). Liikmetele rakenduvad ka erinevad soodustused KTL-is.

„Klubi on minu silmis väga hea võimalus koondada kokku võimalikult paljud motohuvilised, et üheskoos treenida ning üksteist innustades veelgi rohkem areneda. Samuti muudab klubiliikmeks olemine iga trenni ja võistluse ka mõnusaks koosviibimiseks hobikaaslaste ja sõpradega,“ kommenteerib pikaajalise motoklubi juhtimise kogemusega KTL Racing klubi president Peeter Laur.

Klubiga on oodatud liituma naised, mehed, lapsed igast vanuseklassist. Kõik kes tunnevad huvi motospordist ja heast vabaajaveetmisest huvitavate isikutega. Klubiga liitumiseks tuleb saata vabas vormis avaldus ning portreefoto aadressile ktlracingklubi@gmail.com.

KTL klubi on ka väljas 8.-10- märtsini Eesti Näituste messikeskuses toimuval motomessil Tallinn Motor Show, kus saa klubist veelgi detailsemalt teada.

Lisainfo:
Peeter Laur
KTL Racing motoklubi president
+372 514 4915
ktlracingklubi@gmail.com