Tabasalus toimub speedway proovipäev

Sel laupäeval 11. mail toimub Tabasalu motoareenil speedway proovipäev. Tutvustame spordiala, siinsed sõitjad näitavad millega ja kuidas ovaalil sõita saab ning kõik huvilised on oodatud ise speedway tsikleid katsetama.

Koha peal on esimeste näpunäidete jagamiseks endised ja praegused sõitjad ning muidugi igas vanuses huvilistele sobivad speedway mootorrattad. Väiksemad lapsed alates 6. eluaastast saavad ovaalil põristada 50cc Mikro ja veidi suuremad 125cc juuniorite tsiklitega. 16. eluaastast vanematele on pakkuda täiskasvanute SW 240 hobimootorratas. Esmakordselt siinse speedway ajaloos on rajal katsetamiseks ka noortele mõeldud 150cc flat tracki tsikkel. 

Proovipäeva ja näidissõiduga alustame kell 12, kuid kui oled kindel proovija ükskõik millisel mootorrattal, broneeri täpsem kellaaeg ja pane ennast sõidujärjekorda telefonil 58416152, vastates sellele e-mailile või kirjuta joel@motosport360.ee.

Kõigil proovijatel palume võimalusel selga panna motospordiks sobilik sõiduvarustus. Selle puudumine takistuseks siiski ei ole, vajaliku leiame ka koha pealt. 

Üritus on nii proovijatele kui ka pealtvaatajatele tasuta.

Vaata täpsemalt https://www.facebook.com/events/435684273643037/