III G klass

Valgjärvel jätkusid triali meistrivõistlused

Nädalavahetusel toimus Valgjärvel Trialiś EMV III ja IV etapp. Huvitavaks tegi Valgjärve looduslikud ning ekstreemsed olud, mis muutis paljudel sõitjatel koondtabelis paremusjärjestust. Osavõtjaid oli ka seekord naaberriikidest Lätis´t ja Soome´st, mis tõstsid sportliku osavuse lati üsnagi kõrgele tasemele ning kõikidel võistlejatel tuli välja pigistada oma parimad teadmised ja oskused. Kahe etapi korralduslik pool oli tipptasemel ning kiidame korraldajat Hr. Mart Kalve´t ning tema abipersonali Otepää MCC klubist.

EMV III etapi kokkuvõte:

Klass “B” poodiumi tulemused:
1. Arvis Alksnis, Viking Trial LAT
2. Kristaps Kilis, MT Škola LAT

Klass “C” poodiumi tulemused:
1. Artis Alksnis, Viking Trial LAT
2. Klaus Somelar, Tartu Enduuro klubi EST
3. Tarmo Paavel, Panter Motosport EST

Klass “D” poodiumi tulemused:
1. Peeter Post, Tartu Enduuro klubi EST
2. Peeter Lääts, RedMoto EST
3. Hans Ostrat, Otepää MCC

Klass “E” poodiumi tulemused:
1. Thobias Siirak, Star Trial, EST
2. Karl Leis, Tapa Trialiklubi, EST
3. Egert Kimmel, Panter Motosport, EST

Klass “HOBI” poodiumi tulemused:
1. Ants Rehe, Panter Motosport, EST
2. Rigo Roos, Otepää MCC, EST
3. Karl Martin Raid, Otepää MCC, EST

Klass “U” poodiumi tulemused:
1. Katre Kosk, Star Trial, EST
2. Sandra Paalmann, Otepää MCC, EST
3. Virge Ratasepp, Panter Motosport, EST

Klass “Noored Vaba” tulemused:
1. Gregor Remmelgas, Panter Motosport, EST
2. Aleksander Alt, Panter Motosport, EST
3. Marten Aarma, Panter Motosport, EST
4. Joel Rehe, Panter Motosport, EST
5. Karl Gunnar Paalmann, Otepää MCC, EST
6. Uku Jaan Kübarsepp, Tartu Motokrossiklubi, EST
7. Aleksander Mälksoo, Panter Motosport, EST
8. Chris Andre Ivanov, Panter Motosport, EST
9. Stig Ross, Panter Motosport, EST

Laste klass “F” tulemused:
1. Lote Kurpniece, L.R.K, LAT
2. Thomas Kruusmaa, Tapa Traieliklubi, EST
3. Pia Anette Rebane, Panter Motosport, EST
4. Sandra Ratasepp, Panter Motosport, EST
5. Sander Vinnal, Panter Motosport, EST
6. Margit Rattasepp, Panter Motosport, EST
7. Karolin Millermann, Panter Motosport, EST
8. Anni Louise Viks, Panter Motosport, EST

Laste klass “G” tulemused:
1. Agnis Alksnis, Viking Trial, LAT
2. Artur Alt, Panter Motosport, EST
3. Tomi Mäerand, Panter Motosport, EST
4. Karl Ahman, Panter Motosport, EST
5. Tessa Ehala, Otepää MCC, EST
6. Mairon Mill, Panter Motosport, EST
7. Tähte Kübarsepp, Tartu Motokrossiklubi, EST
8. Remi Põder, tartu Motokrossiklubi, EST

EMV IV etapi kokkuvõte:

Klass “B” poodiumi tulemused:
1. Kristaps Kilis, MT Škola LAT
2. Arvis Alksnis, Viking Trial LAT

Klass “C” poodiumi tulemused:
1. Klaus Somelar, Tartu Enduuro klubi EST
2. Artis Alksnis, Viking Trial LAT
3. Ott Holger Ross, Panter Motosport EST

Klass “D” poodiumi tulemused:
1. Peeter Post, Tartu Enduuro klubi EST
2. Peeter Lääts, RedMoto EST
3. Hans Ostrat, Otepää MCC

Klass “E” poodiumi tulemused:
1. Thobias Siirak, Star Trial, EST
2. Karl Leis, Tapa Trialiklubi, EST
3. Egert Kimmel, Panter Motosport, EST

Klass “HOBI” poodiumi tulemused:
1. Rigo Roos, Otepää MCC, EST
2. Karl Martin Raid, Otepää MCC, EST
3. Kaino Tülle, Star Trial, EST

Klass “U” poodiumi tulemused:
1. Berit Kimmel, Panter Motosport, EST
2. Tõnis Kruusmaa, Tapa Traieliklubi, EST
3. Katre Kosk, Star Trial, EST

Klass “Noored Vaba” tulemused:
1. Joel Rehe, Panter Motosport, EST
2. Aleksander Alt, Panter Motosport, EST
3. Marten Aarma, Panter Motosport, EST
4. Karl Gunnar Paalmann, Otepää MCC EST
5. Gregor Remmelgas, Panter Motosport, EST
6. Stig Ross, Panter Motosport, EST
7. Uku Jaan Kübarsepp, Tartu Motokrossiklubi, EST
8. Chris Andre Ivanov, Panter Motosport, EST
9. Ats Paavel, Panter Motosport, EST

Laste klass “F” tulemused:
1. Lote Kurpniece, L.R.K., LAT
2. Pia Anette Rebane, Panter Motosport, EST
3. Sander Vinnal, Panter Motosport, EST
4. Margit Rattasepp, Panter Motosport, EST
5. Karolin Millermann, Panter Motosport, EST
6. Sandra Ratasepp, Panter Motosport, EST
7. Thomas Kruusmaa, Tapa Traieliklubi, EST
8. Anni Louise Viks, Panter Motosport, EST

Laste klass “G” tulemused:
1. Jarco Valli, panter Motosport, EST
2. Agnis Alksnis, Viking Trial, LAT
3. Tomi Mäerand, Panter Motosport, EST
4. Karl Ahman, Panter Motosport, EST
5. Artur Alt, Panter Motosport, EST
6. Tessa Ehala, Otepää MCC, EST
7. Joonas Ojala, GasGas Motoklubi, EST
8. Tähte Kübarsepp, Tartu Motokrossiklubi, EST
9. Remi Põder, tartu Motokrossiklubi, EST

17-18 august 2019 toimub Vasalemmas EMV V ja VI etapp ning seega kõik osalema, vaatama ja kaasa elama.

,