Quadide Rahvuste krossil esindavad Eestit Saar, Järvloo ja Filatov

2019 aasta Rahvuste kross Quadidele ja Külgvankritele toimub seekord 5 – 6 oktoobril Saksamaal, Schwedt krossirajal.

Quad Team Estonia ridades esindavad Eestit seekord 2017, 2018 hooaja Quadide Euroopa meister ja ka 2019 hooajal meistritiitli suunas liikuv Kevin Saar (Husqvarna), Priit Järvloo (Kawasaki) ja Martin Filatov (Honda).

Priit Järvloo.

Tegemist on selle hooaja absoluutselt kõige kiiremate Eesti quadisõitjatega Eesti Meistrivõistluste arvestuses. Kõik 3 võidusõitjat on väga suure rahvusvaheliste võistluste kogemusega ning on quadikoondises Eestit esindanud mitmetel kordadel. Priit Järvloo ja Martin Filatov on ka sama raja peal quadikoondises võistelnud 2015 aastal ja omavad selle raja kohta head teadmistepagasit. Samas käis Kevin Saar hiljuti spetsiaalselt Rahvuste krossi silmas pidades Schwedt krossirajal treeningul, et kindlustada võistlusel õige rehvivalik ja muud parimad vedrustuse ja tehnika seadistused.

Martin Filatov

Ka sellel aastal on meeskonna manageriks Tõnu Põdra ja kõik kes soovivad Eesti rahvuskoondist toetada, palun võtta ühendust tonu.podra@gmail.com või tel. +372 5079961.

Rahvuskoondise toetuseks on MTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon avanud spetsiaalse konto numbriga EE042200221001111599 ning toetaja soovi korral väljastatakse reklaamiarve. Kõik toetajad eksponeeritakse hiljem sõitjate võistlussärkidel ja EMF-i kodulehel.

Vaata infot võistluspaiga kohta: www.motorsportclub-schwedt.de