hooaja lopupidu 2019

Auhinnasaajad EMFi lõpupeol

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni 2019 hooaja pidulik lõpetamine toimub 23. novembril Tallinnas TALLINK SPA & CONFERENCE Hotelli (Sadama 11a, Tallinn) restoranis NERO.

Kõikidele Eesti meistritele ja karikavõistluste võitjatele, Rahvuskoondiste liikmetele ning 2019. aasta juubilaridele on sissepääs hooaja lõpetamisele tasuta. Samuti saavad 50cc ja ATV Lapsed klasside kõikide alade TOP3 sportlased ning Olerex ENKV 50PW/Mini/ATV Lapsed Juunior kõik osalejad kaasa võtta tasuta ka 1 täiskasvanu.
Ülejäänutele on sissepääs kogu õhtuks 30 eurot (kuni 12aastased lapsed 15 eurot), mis sisaldab tervitusjooki ja rikkalikku toidulauda.

Kuna Tallinki restoranis on kohtade arv piiratud, siis saavad pileti eelisjärjekorras osta ainult EMV ja EKV TOP3 sõitjad, lisaks motokrossi ENKV 50PW kõik osalejad ja TOP200 esimesed 6.

NB! Piletite eelmüük toimub kuni 18. novembrini (kaasa arvatud) ning kohapeal müüki ei toimu. Pileti ostusoov tuleb saata aadressile info@msport.ee.

Järgnevalt leiate nimekirja, kes 23. novembril autasustatud saavad.

Eesti meistrivõistlused

MOTOKROSS

50cc
1. Lucas Leok
2. Aston Allas
3. Enri Lustus

65cc
1. Gregor Kuusk
2. Kaspar Uibu
3. Jekabs Kubulins

85cc
1. Mikk Martin Lõhmus
2. Karlis Reišulis
3. Kirils Maslovs

MX125
1. Martin Michelis
2. Romeo Karu
3. Mairis Pumpurs

Monster Energy MX1
1. Karel Kutsar
2. Indrek Mägi
3. Tanel Leok

MX2
1. Priit Rätsep
2. Jörgen-Matthias Talviku
3. Daniil Balandin

MX Veteran
1. Heigo Lauren
2. Tarmo Jaasi-Tamm
3. Allan Vierland

MX Pitbike Open
1. Heido Havam
2. Juss Maidla
3. Marko Lepik

Külgvankrid
1. Janis Daiders – Tanel Kõiv
2. Markus Normak – Karl-Albert Kasesalu
3. Gert Gordejev – Keit Kivaste

ATV Lapsed
1. Karl Koho
2. Roberts Trautmanis
3. Pätrik Ilm

Quad 100
1. Tanel Põdra
2. Mihkel Salujõe
3. Andrei Grišajev

Quad Junior
1. Atis Breds
2. Rasmus Sõna
3. Semen Kostelev

Quad Open
1. Kevin Saar
2. Martin Filatov
3. Priit Järvloo

KESTVUSKROSS

E-1
1. Marek Künnapas
2. Kermo Uue
3. Allar Keerme

E-2
1. Tanel Rauk
2. Timmo Mõts
3. Viacheslav Golovkin

Enduro
1. Ragnar Valdstein
2. Riho Keerme
3. Kristjan Kolsar

Veteran 40+
1. Tarmo Jaasi-Tamm
2. Reio Engman
3. Aivo Rabbi

Quad Open
1. Kevin Saar
2. Argo Abel
3. Martin Toovis

JÄÄRADA

MX Open (jääpiik)
1. Andre Park
2. Taavi Laur
3. Timmo Mõts

MX A (krossinael)
1. Andre Park
2. Marko Heinmäe
3. Aleksei Vinogradov

Külgvankrid
1. Renee Reinu – Maurice Lina
2. Hannes Veski – Madis Mälberg
3. Ülar Karing – Tõnis Tuul

Quad
1. Martin Adamson
2. Martin Filatov
3. Marek Abras

ENDURO

Üldarvestus
1. Elary Talu
2. Priit Biene
3. Samuli Puhakainen

E-1
1. Gints Filipsons
2. Maido Martsik
3. Tadas Maračinskas

E-2
1. Priit Biene
2. Arunas Gelažninkas
3. Ragnar Valdstein

E-3
1. Elary Talu
2. Tajo Andressoo
3. Andres Kukk

E-40+
1. Rene Jerbach
2. Ain-Gustav Bartels
3. Einars Vinters

E-Jun
1. Kristian Aatsinki
2. Samuli Puhakainen
3. Tino Nuuttinen

RINGRADA

Superbike
1. Mihkel Osula
2. Andry Blank
3. Eeki Kuparinen

Superstock 600
1. Ilmars Rudzons
2. Felix Nässi
3. Kimi Patova

Külgvankrid
1. Tero Manninen/Joni Manninen
2. Eero Pärm/Lauri Lipstok
3. Timo Kallio/ Jere Nuppola

Supersport 300
1. Niko Lehtiranta
2. Rasmus Nurmi
3. Silvester Sarapik

Noored Honda 100NSF
1. Hugo-Brent Freimann
2. Andre Köster
3. Sven-Martin Merivälja

SUPERMOTO

S1
1. Patrick Pals
2. Prants Pals
3. Sami Uutela

S4
1. Alex Vetkin
2. Sven Simulask
3. Marek Virves

SM85
1. Aksel Pärtelpoeg
2. Karl Kutsar
3. Karl Takk

SM65
1. Alena Petrishina
2. Mathias Vetkin
3. Otto Reinhard Viks

SuperQuad
1. Viljar Värat
2. Tõnu Zeiger
3. Roman Mägi

SPEEDWAY

SW 500 KV
1. Joel Sudnikevitš – Bruno Bachman
2. Siim Lattik – Aivar Avi
3. Margus Luide – Aivo Savolainen

SW 125TR
1. Otto Raak
2. Frido Ving Viidas
3. Silvar Avi

SW Mini
1. Aadam Seermaa
2. Frido Ving Viidas
3. Silvar Avi

KIIRENDUS

Streetbike
1. Oliver Lemmik
2. Tanel Tumanski
3. Tarvo Erm

Probike
1. Karmo Tammik
2. Deivid Urbus
3. Erki Anto

Eesti karikavõistlused ja teised sarjad

MOTOKROSS

MX A
1. Indrek Mägi
2. Karel Kutsar
3. Priit Rätsep

Veteran 40+
1. Avo Ärm
2. Tarmo Jaasi-Tamm
3. Allan Vierland

Veteran 50+
1. Andrus Kiskonen
2. Maksim Bublikov
3. Aivo Rabbi

Naised
1. Teele Raja
2. Karleen Randver
3. Juta Saan

MX Hobi
1. Sander Luik
2. Danel Dreving
3. Marken Sonn

Külgvankrid Veteran
1. Argo Põldsaar – Ruslan Talf
2. Sverre Lamp – Indrek Aljes
3. Andres Angerjas – Rain Vaikmäe

Quad Veteran
1. Mark Saar
2. Rene Tarend
3. Janek Vernik

Quad Naised
1. Mirella Sepänmaa
2. Sofia Valkama
3. Monta Dislere-Kirilko

Olerex ENKV

50PW (ei toimunud arvestust)
Theo Kolts
Markus Rotmeister
Ramon Visnapuu
Chris Ryan Kaljumäe
Johann Hansman
Heigo Havam
Steven Eugen Tiitso
Aston Kõiv
Märten Hünerson
Tauri Kristjan Teesalu
Simeon Kõiv
Kristofer Valk
Stever Pihu
Erki Raudnagel
Evar Mark
Donatas Aleksa
Rasmus Mark
Karl Kalju Lüüs
Kenneth Simulask
Meribel Kask
Tristan Tuvikene
Laur Kallikorm
Marko Virves
Kenri Todurov
Mikk Saar
Petter Soomets

50cc
1. Lucas Leok
2. Aston Allas
3. Enri Lustus

65cc
1. Gregor Kuusk
2. Kaspar Uibu
3. Tristen Mardo

85cc
1. Mark Peterson
2. Hugo Nork
3. Romeo Pikand

ATV Lapsed
1. Karl Koho
2. Samuel Klettenberg
3. Argo Algma

ATV Lapsed juunior (ei toimunud arvestust)
Pätrik Ilm
Kaspar Saar
Eric Tõnissoo
Alice Kivimägi
Oliver Parviste
Karl-Marcus Lindre
Brendon Kraav

TOP200
1. Sander Luik
2. Ivo Laur
3. Siim Palatu
4. Holger Värk
5. Madis Lepikov
6. Leo Laur

BucciMoto CUP

MiniDirt Pitbike 88 semi
1. Kristel Raba
2. Lauri Maks
3. Jurjis Sigajevs

Buccimoto Pitbike A ja Varese külalistemaja Pitbike B
1. Heido Havam
2. Juss Maidla
3. Kristel Raba

Katuse A&O Pitbike 35+
1. Romet Ahi
2. Margus Oks
3. Marko Lepik

Papad Pitbike 88 Semi Juunior
1. Robin Paarman
2. Ralf Kahu
3. Henry Küper

KESTVUSKROSS

Hobi B
1. Reiko Burket
2. Kalev Kriis
3. Eero Pass

Hobi C
1. Rasmus Lehter
2. Rauno Saia
3. Kevin Mõts

Hobi D
1. Raido Rekand
2. Riho Unt
3. Raido Kiisk

Seeniorid 50+
1. Toivo Nikopensius
2. Argo Laherand
3. Pertti Salonen

Naised
Agnes Võsanurm
Kadri Ehamäe
Krissu Konoplitski

Quad Hobi
1. Rainer Palu
2. Timo Loot
3. Raido Viinapuu

ATV
1. Taivo Kaarna
2. Ernst Saan
3. Hegri Sutt

JÄÄRADA

65cc
1. Gregor Kuusk
2. Karl Teesalu
3. Jan-Marten Paju

85cc
1. Karl Takk
2. Tristan Loob
3. Kennert Nurja

MX Hobi
1. Hannes Hansman
2. Peeter Volokitin
3. Jürgen Jegorov

ATV Open
1. Tamur Vanker
2. Keijo Kraav
3. Paavo Voogre

Naised (eriauhind)
1. Kristin Karro
2. Selyn Kazakova
3. Sandra Antoniak

ENDURO

E-B
1. Kristjan Kuill
2. Jarkko Tyni
3. Endrik Raal

E-C
1. Remmi Uibubuu
2. Silver Sellis
3. Indrek Veski

V-50+
1. Toivo Nikopensius
2. Janne Tammi
3. Danielius Žoštaustas

V-60+
1. Reijo Kivelä
2. Ričardas Duonelavičius
3. Kaljo Tiits

E-W
1. Hanna Anton
2. Liis Simson
3. Sandra Roosme

E-Rookie
1. Virko Noor
2. Rando Välimets
3. Mark Raja

SUPER ENDURO

Pro
1. Elary Talu
2. Riho Kollist
3. Martin Leok

Hobby
1. Sander Luiga 
2. Aare Pere
3. Jürto Brauer

Veteran 40+
1. Rene Jerbach
2. Riho Kollist
3. Ain-Gustav Bartels

Beginner
1. Miko Põder
2. Silver Sellis 
3. Laur Mägi 

RINGRADA

B1200
1. Taavi Nahko
2. Kristian Vaarmann
3. Kalle Krõlov

B600
1. Mairon Meius
2. Mantas Urmonas
3. Gediminas Ceplaitis

C 1200
1. Jarmo Kivi
2. Vitalijus Parakininkas
3. Daniel Maman

C 600
1. Mikas Razmislavicius
2. Gints Apinis
3. Ingvar Mägi

Vihur Rahvaliiga
1. Maris Grivins
2. Aleksejs Pozarenko
3. Danel Udu

Retro
1. Peeter Koval
2. Urmo Kadakas
3. Kaspars Brigzne

SUPERMOTO

Open
1. Edgars Ivuskans
2. Tero Kolehmainen
3. Vidmantas Vaidinauskas

StreetMoto
1. Justinas Kavaliunas
2. Tomas Aidietis
3. Sandis Karklins

SM50
1. Robin Robert Mooses
2. Travis Siilak
3. Andzjes Smulkevics

SM 50 Mini (ei peetud arvestust)
Meribel Kask
Steven Eugen Tiitso
Kenneth Simulask
Jonas Veliulis
Marko Virves

KIIRENDUS

Bike Bracket
1. Delvis Siimson
2. Tanel Tumanski
3. Oliver Lemmik