Lippude õppimine ja õpetamine motospordi järelkasvule ehk HARTWALL JAFFA lipueksam

Eesmärgiga motospordi järelkasvu järk-järgult tutvustada ala peamiste reeglitega on EMF koostöös HARTWALL JAFFA-ga välja töötanud lippude õppimise ja õpetamise materjalid lastele ning noortele.

Materjal sisaldab lippude õppimise lehte koos selgitustega ning ka tühja lippude “eksami” lehte, mida soovitavalt laps koos LAPSEVANEMAGA kirjalikult täidab. Kõik failid on vabalt alla laetavad ja kasutatavad EMF-i lehelt www.msport.ee/jaffa-lipueksam-noortele/

HARTWALL JAFFA lipueksami materjalidega tutvumine on lõbus ja äge. Materjali kasutamise juhend laste ja noortega tegelevatele motoklubidele on järgmine:
1) Printige värviliselt A4 või A5 suurusest lippude õppimise kaart igale sõitjale ning paluge neil koos ema-isaga sellega põhjalikult õppida.
2) Printige värviliselt tühi JAFFA lipueksami kaart. Kokkulepitud ajal ja kohas täidavad antud kaarti kirjalikult lapsed KOOS LAPSEVANEMATEGA.
3) Korrektselt kirjalikult täidetud JAFFA lipueksami kaarti puhul on eksam sooritatud ning klubi annab selle kinnituseks sõitjale kuldse kleebise, mida saab tsiklile kleepida ning väikese kingituse JAFFALT.
4) Soovitame JAFFA lipueksami teha klubidel kõikidele kuni 11 aastastele lastele ning seada selle eeltingimuseks EMF-i litsentsi saamisel.

JAFFA lipueksamit ning materjale puudutavate küsimustega võtke julgelt ühendust Martin.Mooses@ut.ee