johannes nermann

A1M Husqvarna esimene võistlus 2020

Möödunud nädalavahetusel, 26.jaanuaril toimus I etapp Itaalia meistrivõistlustest Sardiinias, Riola Sardos. A1M Husqvarna meeskond, kes olid paar nädalat varem saarele saabunud trenni tegema olid stardiks valmis.

MX1 stardis oli seekord vaid Johannes Nermann, kuna põlvevigastusest taastumise tõttu jääb Tanel Leok sellest sarjast eemale, MX2 stardis olid Roland Edelbacher ja Wiljam Malin ja 125cc Stardis oli seekord vaid Sampo Rainio, aga järgmiseks etapiks liitub temaga ka Edvards Bidzans.
All on sõitjate omapoolsed kommentaarid:

Wiljam Malin: ”Tänane päev oli segu heast ja halvast, aga rohkem rasket tööd ja tulemused tulevad. Kvalifikatsioon polnud parim, käed läksid täis närvidest ja sain 18nda koha. Esimene moto algas hästi, aga 2 kukkumist ei teinud seda lihtsamaks ja seega 28 ja superfinaali ei pääsenud, aga Ottobiano tuleb parem. #430”

Roland Edelbacher: “Mu esimene võistlus pärast ühte aastat oli päris hea. Oma grupi kvalis olin 8ndal kohal. Esimene moto sain suurepärase stardi ja lõpetasin 5ndal kohal. Superfinaal ei olnud nii hea ja suretasin tsikli kaks korda välja ja ei suutnud oma rütmi enam leida ning lõpetasin 30ndal kohal. Tänud tiimile suure toetuse eest! #109”

Johannes Nermann: “Selle aasta esimene võistlus Riolas tehtud. Päeva alguses ei tunnetanud tsilkit, amort ei töödanud õigesti. Kvalifikatsioonis sain 20 koha. Enne esimest sõitu tegime väiksed muudatused, asi läks paremaks, kuid sõidus oli oma rütmi ikka keeruline leida. Esimese sõidu lõpetasin 16 kohal. Superfinaalis sain stardis päris hästi minema, vältisin esimesel ringil päris mitu kukkumist teistega. Esimestel ringidel tegin mõned möödumised ja jõudsin 15 kohale. Sõidsin oma sõitu ja lõpu poole sain veel korra 14 kohale, kuid halva kokkusattumuse ja oma vea tõttu andsin viimane ring koha tagasi. Seega lõpetasin 15 kohal.
Siiski võib superfinaaliga rahule jääda. Järgmine nädalavahetus uuesti Ottobianos”

Sampo Rainio

Sampo Rainio: “Päev algas päris hästi teise parima ajaga ajasõidus. Esimeses motos oli mul Päris suur kukkumine teises kurvis ja ka tsikkel sai mõningaid kahjustusi. Pärast üles saamist suutsin end tagasi 12ndaks sõita. Olen rahul oma kolmanda kiireima ringiajaga sõidu peale. Teises sõidus sain hea stardi ja püsisin 3ndal kohal pikka aega. Tõmbasin end aga natuke liiga võhmale ja väsisin vähe ära ja kaotasin seetõttu lõpu poole mõned kohad, aga olen sellegipoolest rahul 6nda kohaga teisest sõidust. Üldkokkuvõttes 9. Tahan tänada oma tiimi, et minusse usuvad. Töötame veel edasi paremuse poole!”

Henry Vesilind: “Esimene etapp Itaalia MV Riola Sardos on selja taga ning võin enda sooritusega rahule jääda. Kvalifikatsioonist sain edasi ning esimeses stardis olin 30.”

Meeskonna järgmine võistlus toimub juba nädala pärast Itaalias Ottobianos.

,