emf litsents 2020

Litsentside hinnad 2020

EMFi nõukogu kinnitas oma otsuses 10. jaanuaril, mis avaldati ka kohe EMFi kodulehel, 2020 aastal rahvuslike ja rahvusvaheliste litsentside hinnad, mis hakkasid kehtima alates 13. jaanuarist 2020. Järgnevalt toome välja peamised muudatused, millele tasub litsentsi tellides tähelepanu pöörata.

Loodi uus litsents “Veteran”, mis hakkab maksma 80€ ning sellega saab võistelda kõikide distsipliinide Eesti meistrivõistlustel Veteranide masinaklassides. Peamiselt puudutab see motokrossi ja enduro distsipliine.
Kosmeetiliselt korrigeeriti noorte ning laste ja laste klasside hindu, lisaks eraldati MX Mini ja ringraja C klass, kuna tegemist on täiesti erinevate aladega.
Motokrossi, ringraja ja enduro hooaja litsentside hinnad jäid enamjaolt samaks, kuid supermoto, speedway, traieli, kiirenduse, mootorkelgu ja mäkketõusu EMV klasside hinnad võrdsustati Harrastaja litsentsiga, mis on sarnaselt eelmisele aastale 80€. Peamiseks hinnatõusu põhjuseks on paremate võistluste korraldamine, kuna seoses uue EMFi rahastuspoliitikaga saavad alakomisjonid enda tarbeks suuremad eelarved (baseeruvad konkreetse ala litsentsituludel), et just tiitlivõistluste taset parendada.

Ühekordsete litsentside hinnad jäid enamustel distsipliinidele samad, va motokrossi, enduro ja ringraja EMV täiskasvanute klassid, kus hind tõsteti tagasi endisele 45 eurole. Motokrossi, enduro, ringraja Eesti karikavõistluste klasside ning teiste alade ühekordsete litsentside hinnad ei muutunud. Endiselt kehtivad ka 10 eurosed ühekordsed litsentsid, mida kasutatakse tiitlivõistlustel (EMV/EKV) peetavate lisaklassides (kohalikele auhindadele, ei kuulu EMV või EKV arvestusse) ja EMFi klubivõistlustel. Kõik ühekordsed litsentsid sisaldava ka kohustuslikku kindlustust.

Täpsema hinnakirjaga saab tutvuda lehel
https://msport.ee/wp-content/uploads/2020/01/otsus-litsentside-hinnad-2020.pdf