Motokrossi meistrivõistlustel läheb taas loosi Brentexi autohaagis

Brentex OÜ ja Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon jätkavad ka 2020 aastal koostööd, mille tulemusena on Castrol Eesti motokrossi meistrivõistluste etappide külastajatel jälle võimalik Brentex autohaagis endale võita.

Sarnaselt eelmisele kahele aastale loositakse kõikidel Eesti motokrossi meistrivõistluste etappidel pileti ostnute vahel välja Brentexi üheteljeline kerghaagis, millel on ka meie kliimas hädavajalik plastist kaas.

“Meie koostöö EMFiga on kestnud aastaid ja see on olnud edukas. Iga koostöö peab aga ajas arenema ja seetõttu loosime tänavu välja nii pikkuses kui laiuses kasvanud haagise. Kuna olen ise ka motospordi harrastaja, siis saan sõitjatelt väärtuslikku tagasisidet Brentexi haagiste arendamisel, et nendega oleks hea vedada nii tsikleid, kui ka ATVsid ja quade,” rääkis Brentexi tegevjuht Talis Kink (pildil paremal), kes lisas, et kui koostöö algusaastatel loositi haagis välja sõitjate vahel, siis hiljem mängiti see välja pealtvaatajate vahel. “Kuna meie tootevalikus leidub väga palju erinevaid haagiseid nii maa- ja meresõidukite ja teiste asjade vedamiseks, siis oli loogiline samm, et kommunikeerime seda ka laiemale publikule, kui seda ainult motosportlased ning seetõttu otsustasime selle just pealvaatajate vahel välja loosida.”

“Brentexi puhul on tegemist hinnalise lisandväärtusega meie motokrossi meistrivõistlusele, kuna soovime raja äärde võimalikult palju pealtvaatajaid saada ning mis on lisaks rajal kihutavatele tippsportlastele võistluse vaatama tulemiseks parimaks motivaatoriks, kui ikka atraktiivne auhind. Eelmisel aastal kogunes loosikasti mitu tuhat piletit ja haagis rändas lõpuks õnnelikule võitjale Pärnumaale. Üle-eelmine aasta oli võitja aga Lihula kandist, mis tähendab, et krossi käiakse vaatamas eri Eesti paigust,” nentis EMFi peasekretär Rauno Kais. “Peale selle on loosihaagis meile suureks abimeheks terve hooaja vältel, kuna sellega veame oma reklaame etapilt etapile ja kuna sellel on plastist kaas peal, siis ei saa materjalid ka ilma tõttu kannatada.”

Mainitud efektselt kujundatud haagisega saab lähemalt tutvust teha kõikidel Castrol Eesti motokrossi meistrivõistluste etappidel. Õnnelik võitja loositakse välja viimase etapi päeva lõpus, kus fortuuna tõmbab loosikastist välja õnneliku võitja pileti. Peale seda helistatakse kohe ka võitjale, et üleandmine kokku leppida.

Castrol motokrossi EMV kalender*
16.05 Karksi-Nuia (ainult sooloklassid)
24.05 Toila (ainult Korvid ja Quadid)
30.05 Karksi-Nuia (ainult Korvid ja Quadid)
27.-28.06 Pärnu (kõik klassid)
01.08 Türi (ainult Korvid ja Quadid)
20.08 Tihemetsa (ainult sooloklassid)
04.-05.09 Valga (kõik klassid)
12.09 Lange (ainult sooloklassid)

* Seoses Eestis kehtestatud eriolukorraga võib kalendris muudatusi toimuda. Värskeim info kalendri kohta on leitav EMFi kodulehel: https://msport.ee/motokross/castrol-eesti-meistrivoistlused-motokrossis/