Coop Põlva EMV mootorrataste mäkketõusus algavad uues võistluspaigas

Coop Põlva Eesti meistrivõistlused mootorrataste mäkketõusus 2020 saavad oma avalöögi juba 4. juulil täiesti uuel mäel,  Kuningamäel, mis asub Põltsamaa kardiraja vahetusläheduses.

Epideemia järgselt on mäkketõusu meistrivõistlustel 5. etappi + erivõistlus ainult vene tehnikale.

Mäkketõusuvõistlused 2020:
– 4. juuli Kuningamäe, Põltsamaa (EMV)
– 11. juuli Laatre, Valgamaa (EMV)
– 1. august Rannu, Tartumaa (EMV)
– 29. august Aakre, Valgamaa (Vene tehnika erivõistlus)
– 5. september Sõreste, Põlvamaa (EMV)
– 19. september Marjamägi, Valgamaa (EMV)

Täname oma hooaja peasponsorit Coop Põlvat, kes on erinevaid motoüritusi aastaid toetanud. Samuti on nad sponsoreerinud mootorrataste mäkketõusu Eesti meistrivõistluste Põlvamaa etappi Sõrestes. Seekord soovisid nad oma panust laiendada ja toetada 2020 hooajal mootorrataste mäkketõusu Eesti meistrivõistlusi tervikult.

“Motoüritused on maapiirkondades populaarsed ning soovime, et nende korraldamine jätkuks. Läbi meie toetuse korraldamisse saame anda enda panuse maapiirkondade elu toetuseks. Pealegi toimuvad enamus meistrivõistluste etappidest Lõuna-Eestis,” kommenteeris Coop Põlva Tarbjate Ühistu juhatus.

Uutele tegijatele on võistlustingimused leitavad:
https://msport.ee/wp-content/uploads/2020/02/EMV-Mootorrataste-Makketousus-voistlustingimused-2020.pdf

Kuni septembri kuuni peavad kõik korraldajad, osalejad ja pealtvaatajad kinni pidama EV valitsuse kehtestatud reeglitest, need on leitavad siit:
https://www.kriis.ee/et/kehtivad-piirangud-ja-nende-leevendused?fbclid=IwAR273-rtWNSu8E-BQwUiffPeLUI2pq-z_DvGWSVLd3JT5Zt9FRNHOpddioo

Loomulikult võib toimuda veel mingeid muudatusi, mis on põhjustatud Covid-19 reeglitest ning nendest anname jooksvalt teada.

Püsige terved ning kohtume mäejalamil!