Info Võrtsjärvel 16. jaanuaril toimuva jäärajavõistluse kohta

Mõned selgitused 16. jaanuaril Suure-Rakkes toimuva Võrtsjärve jääraja võistluse kohta.

Võistlustele pole pealtvaatajaid lubatud. Võistlusalale pääsevad kõik eelregistreeritud võistlejad ja nendega kaasas olevad mehaanikud ja pereliikmed, kes on võistlejaga kaasas samas autos.

Alates kella 10 hommikul pärast võistlejate registreerimise lõppu võistluspaigas on maantee pealt võistlusalale suunduv sissesõidutee suletud.

Registreerimine toimub kella 10-ni hommikul Omedu nimelisel laeval, kuhu tohib korraga siseneda 10 inimest. Ukse ees on desovahend, mille kasutamine enne sisenemist on kohustuslik. Andureid väljastatakse ja tagastatakse Omedu laeval.

Kõik klassid paigutatakse 25-stesse gruppidesse, kus teiste gruppide aladele on keelatud liikuda.

Kogu võistlusalal kehtib 2+2 reegel, millest kinni pidamine on kohustuslik.

Autasustamistseremooniat ei toimu. Iga klassi esikolmik käib pärast lõplike tulemuste selgumist ise auhinnalaua juures ja võtab oma auhinna.

NB! Vastavalt jääraja võistlustingimustele tuleb võistlusmasinate tagumise poritiiva all kasutada punast plinkivat tagatuld, et piiratud nähtavusega võistlussõit turvalisemaks muuta.

Jääpiik, MX Vabaklass, Quad, Külgvanker ja ATV / ATV750 klasside mootorrattad peavad olema varustatud avariikatkestusega, mis aktiveerub juhul, kui juht masinalt lahkub.

Kõik võistlusklassid peavad sõitma naeltega, välja arvatud klass Jääpiik.

Loe täpsemalt jääraja võistlustingimustest: https://msport.ee/wp-content/uploads/2021/01/Jaaraja_voistlustingimused_2021.pdf

Võistluse juhend ja registreerimine: https://msport.ee/events/vortsjarve-jaarada-2/

Lisainfo: Riho Kollist, telefon 5014885 ja fb msn