Markus Maksimus Lill EMil 14.

22.05 Toimusid Ungaris Nagyhalaszis speedway U19 Euroopa meistrivõistlused. Eestlastest osales seal motoklubi Motosport 360 võidusõitja Markus Maksimus Lill.

Esimeses stardis sai Markus kolmanda koha eest ühe punkti, edestades 2018 250cc maailmameistrit Ben Ernst´i (Saksamaa). Teises sõidus pidi Markus kahjuks katkestama tehnilise probleemi tõttu. Tilluke liivatera oli sattunud karburaatorisse. Kolmandas sõidus saavutas Markus samuti kolmanda koha, neljandas sõidus võitluses koha eest esimeses kurvis toimus kontakt kaasvõistlejaga, mille tulemusel Markus kukkus ning viimases sõidus tuli vastu võtta neljas koht. Kokkuvõttes 2 punktiga 14. koht.

Arvestades et Eestis sai treeningutega sel aastal Covid piirangute tõttu alustada alles 3 nädalat tagasi ning see oli üldse Markusele esimene võistlus sel hooajal, võib tulemusega rahule jääda.

Järgmine võistlus on juba 12. juunil Daugavpilsis, kus sõidetakse U21 maailma meistrivõistluste poolfinaal.