Hannes Soomer oli täna vabatreeningutes 12.

Hannes Soomer (Kallio Racing, Yamaha) oli täna Portugalis Estorilis Supersport klassi MM-i teisel etapil vabatreeningutes 12.

“Tänase päevaga ei saa kindlasti rahul olla,” ütles Soomer, kes kaotas vabatreeningute kiireimale, šveitslasele Dominique Aegerterile 1,165 sekundit. “Rohkem kui see, et ma teistele kaotan, teeb tuska, et ma olen ka iseendast kaks sekundit aeglasem,” lisas Soomer, kes võrdleb oma eelmisel aastal samal rajal sõidetud aegu.

“Mul on meeles, kuidas sain teatud kohtades kiire olla, kuid ei saa seda praegu teha, sest puudub tööriist, mis selleks sobiks,” lisas ta. Enne homset kvalifikatsiooni tulebki meeskonnal võrrelda eelmise ja käesoleva aasta andmeid ning leida see, mida praegustes seadetes tuleb juhitavuse parandamiseks muuta.

Supersport klassi kvalifikatsioon toimub laupäeval Eesti aja järgi kell 12:25, esimene võistlussõit 17:15, teine pühapäeval kell 14:30. Uudised, tulemused ja ülekanded lehel www.worldsbk.com

Möödunud hooajal võitis Soomer Estorilil ühe oma kolmest poodiumikohast. Tänavu hoiab ta meistrivõistlustel 22 punktiga neljandat kohta.

Fotod Václav Duška Jr.