Hea uudis trialisõpradele: Keity Meier sai hoo sisse!

Trialisportlase ja kaskadööri Keity Meieri teekond 2022. aasta Triali Euroopa Meistrivõistluste ja Maailma Meistrivõistluste karikasarja suunas võib tänu hooandjatele ja uuele sponsorile alata. Lisaks rõõmustab Keity sel suvel oma ande austajate meeli Eestimaa eri paigus mitmete põnevate trikisõitudega, mida siinmail pole varem nähtud.

Hooandja projekti raames kogunes motospordi austajate toel kokku 10 150 eurot ehk 102% ettevalmistusperioodiks vajaminevast summast – see toetus annab Keityle võimaluse pühendada kogu energia treeningutele Eestis, Soomes ja Hispaanias.

Keity uueks truuks trennikaaslaseks nii 2021. kui ka 2022 võistlushooajal on mootorratas TRS 250cc, mille kasutusõiguse on Keityle andnud TRSi maaletooja Eestis, Motoberg OÜ (Kaino Tülle ja Toomas Gutmann). Sellest kui oluline mootorratas ühe motosportlase jaoks on, annavad aimu Keity enda sõnad: „Kui kellelgi tekkis küsimus, mis see trial üldse on, siis võtaksin selle kokku selliselt: kui inimene võtab tantsupartneriks mootorratta ja tantsib üle mistahes takistuste nii, et tsikkel ja sõitja jäävad mõlemad püsti ning seda kindla ajaraami sees, olenemata ühestki ilma- või tehnikaolust. Tegu on motomaailma kahtlemata enim kehatööd ja kindlat meelt nõudva alaga“.

Ent trialisõbrad ei pea Keity oskuste nägemiseks ootama 2022. aastani – juba sel suvel on oodata põnevaid ettevõtmisi mitmel pool Eestis, mis tõestavad, et trial ei ole kindlasti kuivikute ega argade ala. Ning kõik need, kes ise ei söanda ratta selga istuda, et siis kõrgustesse tõusta ja võimsaid õhulende sooritada ja tasakaalvõimet proovile panna, saavad pealtvaatajana peagi kaasa elada sellele, kuidas Keity seda teeb.

Et seda kõike mitte maha magada, hoidke Keity tegemistel saab silma peal siin:
https://www.facebook.com/KeityMeierTrial