EMF alustas koostööd spordiklubiga MyFitness

Siim Kängsepp ja Kristin Karro

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon ja Baltikumi suurim spordiklubide kett MyFitness käivitasid omavahelise koostöö, mille raames saavad edaspidi kõik EMF-i litsentsiomanikud MyFitnessi spordiklubides soodustingimustel treenida. Lisaks toetab MyFitness Team Estonia liikmete treeninguid 100% ulatuses.


EMF-i spordidirektori Kristin Karro sõnul on igasugune toetus motosportlastele teretulnud ja vajalik. “Olen tänulik, et MyFitness toetab motosportlaste pingutusi oma eesmärkide saavutamisel. Usun, et sõlmitud koostööst võidavad kõik osapooled,” sõnas Karro.

MyFitnessi Klubide juhata Siim Kängsepp: “Koostöö EMF-iga on saanud toreda alguse ja on ainult rõõm näha meie juures treenimas tegusaid ja töökaid motosportlasi.”

MyFitnessil on hetkeseisuga kokku 20 treeningsaali, neist 15 asub Harjumaal, 3 Tartus, 1 Viljandis ning 1 Narvas. MyFitness plaanib lähiaastatel laieneda teistessegi Eesti linnadesse.
Täpsema info leiad aadressil: https://www.myfitness.ee/

MyFitnessi pakkumine EMF-i litsentsiomanikele:

*Liitumine 0 eurot

*MyF Täispakett kõik klubid 51 € (tavahind 63 €)

*MyF Täispakett Tallinn 47 € (tavahind 58 €)

*MyF Täispakett Tartu/Narva/Viljandi 40 € (tavahind 50€)

Paketti saavad küsida liikmed, kellel on ette näidata kehtiv EMF-i hooajalitsents.


EMF-i litsentsiomanikele pakuvad soodustusi ka teised meie partnerid: Kärcher, Olerex, Tallink, Autoekspert ja Coffee IN. Vaata täpsemalt: http://msport.ee/soodustused/