10855540

Eesti meistrid ja karikavõitjad 2021

Avaldame 2021. aasta mootorrattaspordi Eesti meistri- ja karikavõistluste esikolmikud alade kaupa.

Eesti meistrivõistlused

Castrol motokrossi Eesti meistrivõistlused

50cc
1. Theo Kolts
2. Rasmus Näär
3. Erki Raudnagel

65cc
1. Lucas Leok
2. Enriko Peilman
3. Karl Teesalu

85cc
1. Sebastian Leok
2. Romeo Pikand
3. Jan-Marten Paju

MX125
1. Uldis Freibergs
2. Tristan Uiga
3. Richard Paat

Kärcher MX1
1. Karlis Sabulis
2. Karel Kutsar
3. Andero Lusbo

MX2
1. Egert Pihlak
2. Evards Bidzāns
3. Kairo Katkosilt

MX Veteran
1. Jaanus Koval
2. Dmitri Vinogradov
3. Urmas Heliste

MX Pitbike Open
1. Juss Maidla
2. Marko Lepik
3. Romet Ahi

MX Naised
1. Carita Lomp
2. Karleen Randver
3. Marleen Valdas

Külgvankrid
1. Kert VARIK / Lari KUNNAS
2. Daniels LIELBARDIS/ Bruno LIELBARDIS
3. Robert LIHTSA / Birger TAAL

ATV Lapsed
1. Argo Algma
2. Roberts Trautmanis
3. Kren Astok

Quad 100
1. Karlis Straubergs
2. Sander Oinus
3. Ruben Vestung

Quad Open
1. Priit Järvloo
2. Kevin Saar
3. Karl Robin Rillo

Jäärada


MX Open jääpiik
1. Andre Park
2. Ardo Kaurit
3. Timmo Mõts

MX A krossinael
1. Andre Park
2. Alex Vetkin
3. Kairo Katkosilt

K/V krossinael
1. Renee Reinu / Teet Eier
2. Maarek Kõre / Markkus Kõre
3. Tõnu Suurkuusk / Diana Pruks

Quad krossinael
1. Kevin Saar
2. Martin Filatov
3. Carl Torn

Kestvuskross

E-1
1. Allar Keerme
2. Mart Vandel
3. Marek Künnapas

E-2
1. Tanel Rauk
2. Argo Keerme
3. Jaanus Koval

Enduro
1. Riho Keerme
2. Jarmo Lehiste
3. Märt Heinlik

Veteran 40+
1. Avo Ärm
2. Aivo Rabbi
3. Eerik Hein

Quad Open
1. Raido Viinapuu
2. Martin Toovis
3. Mihkel Salujõe

Enduro

Üldarvestus
1. Priit Biene
2. Elary Talu
3. Mika Karma

E-1
1. Riho Keerme
2. Erki Vellmann
3. Villem Martin Roos

E-2
1. Priit Biene
2. Mika Karma
3. Ragnar Valdstein

E-3
1. Elary Talu
2. Kalev Kriis
3. Andres Kukk

E-40+
1. Lauris Ermanis
2. Arturs Robežnieks
3. Antti Laine

E-Jun 16+
1. Janus Forsgren
2. Jürto Brauer
3. Tiitus Enjala

Ringrada

Superbike
1. Šarunas Pladas
2. Hanno Velt
3. Kestutis Stankunas

Superstock 600
1. Jaanus Saarmaa
2. Jonas Stankunas
3. Gints Apinis

Supersport 300
1. Hugo-Brent Freimann
2. Silvester Sarapik
3. Andre Köster

Külgvankrid
1. Eero Pärm/Lauri Lipstok
2. Markku Artiola/Matti Liekari
3. Silver Kuusk/Avo Kuusk

MiniGP
1. Karro Robert Jäärats
2. Robin Robert Mooses
3. Eetu Helminen

Supermoto

S1
1. Patrick Pals
2. Alex Vetkin
3. Eero Madisson

S4
1. Gediminas Jomantas
2. Selyn Kazakova
3. Sven Simulask

SM Junior
1. Mathias Vetkin
2. Rasmus Ebelmann
3. Otto Reinhard Viks

SM 65 Junior
1. Elena Petrishina
2. Robin-Robert Mooses
3. Travis Siilak

SM65
1. Elena Petrishina
2. Alexey Govyadinov
3. Sofiia Grigoreva

SM50
1. Dmitry Kopanyov
2. Makar Novichkov
3. Kenneth Simulask

SuperQuad
1. Normunds CĪRULIS
2. Viljar Värat
3. Priit Kurg

Trial

B klass
1. Max Parkkonen
2. Daniels Grinfelds
3. Klaus Somelar

E klass
1. Daren Michelis
2. Marten Aarma
3. Egert Kimmel

Mäkketõus

Kross
1. Riho Kollist
2. Martin Kohv
3. Tajo Andressoo

Single
1. Riho Kollist
2. Tenny Tuvikene
3. Tajo Andressoo

Unlimited
1. Riho Kollist
2. Martin Kohv
3. Sander Luiga

Juunior
1. Travis Siilak
2. Egert Toots
3. Kenert Pärg

Kiirendus

Streetbike
1. Gert Hendrik Erm
2. Oliver Lemmik
3. Tarvo Erm

Probike
1. Karmo Tammik
2. Deivid Urbus
3. Allan Rosenberg

Speedway

SW500

1. Artjoms Juhno
2. Niklas Säyrio
3. Markus Maximus Lill

Eesti karikavõistlused

Motokross

MX Pro
1. Jan Jakobson
2. Henri Haramaa
3. Karel Kutsar

MX1 Local
1. Tanel Rauk
2. Raido Nei
3. Jüri Triisa

Veteran 40+
1. Urmas Heliste
2. Avo Ärm
3. Taimar Taaber

Veteran 50+
1. Aivo Rabbi
2. Andres Haramaa
3. Tony Võsanurm

MX Jun
1. Allar Pent
2. Romeo Karu
3. Tristan Uiga

MX B
1. Priit Palatu
2. Marten Enok
3. Marken Sonn

MX C
1. Fredi Kostikov
2. Karl Hans Bammer
3. Jüri Saluste

MX D
1. Ain Klettenberg
2. Marko Moorits
3. Carl-Markus Merits

MX E
1. Vahur Kahro
2. Kevin Nõgesmaa
3. Tormi Raik

MX Hobi
1. Danel Dreving
2. Marken Sonn
3. Günther Põllumäe

Külgvankrid
1. Ülar Karing / Sebastian Oliver Lamp
2. Tanel Reesna / Markus Lina
3. Gert Gordejev / Kaspars Stupelis

Külgvankrid B
1. Kevin Vahter / Kenny Vahter
2. Raigo Klemm / Kristo Aasma
3. Sven Pintšuk / Vahur Vingisaar

Külgvankrid Veteran 45+
1. Argo Põldsaar / Arno Peever
2. Janek Soidla / Krister Kindel
3. Erik Vahter / Jüri Saan

Külgvankrid Veteran 55+
1. Sverre Lamp / Indrek Aljes
2. Märt Arula / Patrick Põldma
3. Sergei Ivanov / Johannes Johanson

Quad
1. Priit Järvloo
2. Sander Lakiza
3. Rasmus Sõna

Quad B
1. Eduard Kurankov
2. Meelis Mäeots
3. Kevin Raun

Quad 35+
1. Janis Tisugs
2. Kardo Saarmann
3. Viktors Vaskis

Quad Veteran
1. Mark Saar
2. Raido Viinapuu
3. Lauri Noot

Noorte motokrossi Eesti karikavõistlused


50cc
1. Theo Kolts
2. Rasmus Näär
3. Erki Raudnagel

65cc
1. Lucas Leok
2. Karl Teesalu
3. Enriko Peilman

85cc
1. Kaspar Uibu
2. Robin Raudsepp
3. Tristen Mardo

ATV Lapsed
1. Argo Algma
2. Kaspar Saar
3. Melvin Rui

Quad 100
1. Karl Koho
2. Ruben Vestung
3. Remi Oliver Breiberg

Pitbike 88 Semi
1. Kristo Hint
2. Henry Küper
3. Mikk Pinsel

Pitbike 88 Semi Juunior
1. Ralf Kahu
2. Oliver Kalle
3. Rasmus Konrad Bristol

Pitbike Open
1. Juss Maidla
2. Claus Oliver Pajuri
3. Matis Heinpõld

Pitbike 35+
1. Romet Ahi
2. Meelis Liivrand
3.´Marko Lepik

Jäärada


MX125/MX2 krossinael
1. Heido Havam
2. Karl Takk
3. Aksel Pärtelpoeg

65cc
1. Karl Teesalu
2. Enri Lustus
3. Enriko Peilman

85cc
1. Gregor Kuusk
2. Hugo-Brent Freimann
3. Jan-Marten Paju

MX Hobi
1. Peeter Volokitin
2. Hannes Hansman
3. Genry Arras

MX Naised
1. Kristin Karro
2. Selyn Kazakova
3. Sandra Antoniak

Veteran 40+
1. Marko Heinmäe
2. Hannes Hansman
3. Aldrin Arukase

Veteran 50+
1. Jüri Makarov
2. Toivo Nikopensius
3. Peeter Vaher

ATV
1. Taivo Tehvand
2. Keijo Kraav
3. Raido Asula

Kestvuskross


Hobi B
1. Mati Nuut
2. Fredi Kostikov
3. Hugo Nork

Hobi C
1. Karl Hans Bammer
2. Aron Annerviek
3. Raido Kiisk

Hobi D
1. Margus Maltsar
2. Argo Põder
3. Matis Maltsar

Üldarvestus TOP6

1. Tanel Rauk
2. Marek Künnapas
3. Mati Nuut
4. Riho Keerme
5. Rauno Voldek
6. Jüri Triisa

Seeniorid 50+
1. Toivo Nikopensius
2. Argo Laherand
3. Jüri Makarov

Naised
1. Agnes Võsanurm
2. Karleen Randver
3. Celiin Jõesaar

Beginner
1. Mallor Vildak
2. Risto Vanatoa
3. Indrek Petai

Quad Hobi
1. Raido Viinapuu
2. Timo Loot
3. Hannes Loot

ATV
1. Kalev Kõivsaar
2. Tõnu Tooming
3. Meelis Kuhi

65cc
1. Leslie Puller
2. Enri Lustus
3. Gregor Lootus

85cc
1. Gren Laht
2. Erki Rosin
3. Rasmus Meius

Enduro

Hobi 4T
1. Rünno Jõeäär
2. Priit Raid
3. Jarmo Lehiste

Hobi 2T
1. Rauno Voldek
2. Risto Mäeots
3. Sander Luiga

V-50+
1. Toivo Nikopensius
2. Andrus Lomp
3. Valdek Haugas

V-60+
1. Madis Pool
2. Pekka Sointula

E-W
1. Hanna Anton
2. Esmeralda Vesterinen
3. Vilma Forsgren

Algajad 4T
1. Hendrik Allsalu
2.´Aho Aunapuu
3. Madis Koplimäe

Algajad 2T
1. Rando Välimets
2. Kert Pikanõmme
3. Margus Vesper

Uustulnuk
1. Siim Needrit
2. Janek Suurkütt
3. Karmo Hurm

Ringrada


B1200
1. Rannus Ervin
2. Taavi Nahko
3. Tadas Paulikas

C1200
1. Erkki Krünberk
2. Evgeny Lavrinenko
3. Artis Skulte

Biker24 Rahvaliiga
1. Sander Telve
2. Kaido Rebane
3. Keio Soosaar

C 600
1. Mantas Rajackas
2. Ansis Cers
3. Rait Reimand

Supermoto


SM Open
1. Kaspars Loss
2. Valts Grigans
3. Gatis Tikins

Mäkketõus


Mini Juunior
1. Shara Siilak
2. Tessa Ehala
3. Egert Uiga

Trial


C klass
1. Kaspars Kulikovs
2. Rainers Pirags
3. Karl Leis

D klass
1. Tomi Hämäläinen
2. Oliver Leisalu
3. Priit Ross

F klass
1. Eliise Kaljurand
2.´Karl Ahman
3. Jarco Valli

G klass
1. Lisanne Neemeste
2. Alfred Kruusmann
3. Gustav Miggur

Hobi
1. Armand Karu
2. Aleksander Alt
3. Aksel Kald

Noored Vaba
1. Sebastian Tuisk
2. Rasmus Laarmann
3. Kaur Roos

U klass
1. Kadri Vildek
2. Tony Luts
3. Kain Kalju

Kiirendus


Bike Bracket
1. Marko Arik
2. Delvis Siimson
3. Tanel Tumanski

,