EMF ootab klubimeeskondade taotlusi ISDE-l osalemiseks

Enduro kuuepäevasõit (International Six Days Enduro – ISDE) toimub 29. augustil–3. septembril 2022 Prantsusmaal. Eelregistreerimine on juba alanud ning sellega seoses kutsub EMF endast märku andma kõiki enduroklubisid, kel soov sel aastal ISDE-l osaleda.

Eelregistreerimise viimane kuupäev on 15. mai ja klubi osalemissoovist tuleb EMF-ile teada anda hiljemalt 10. maiks. Klubimeeskonda kuulub kolm sõitjat, kuid praegu ei ole vaja anda teada kõigi sõitjate nimesid, infot on vaja ainult selle kohta, et klubi soovib osaleda, mis on meeskonna nimetus ja kes on kontaktisikuks. Ühe sõitja osalemistasu on 1050 eurot. Sellele lisandub litsentsi maksumus 202 eurot. Taotluste arvesse võtmiseks peavad föderatsioonid hiljemalt 30. juunil tasuma 50% sõitjate osalemistasust, mis vastab klubide/rahvuskoondiste prognoositud arvule. Kui võistkonda osalejate hulka ei valita, siis makstud summa tagastatakse.

Mis puudutab Eesti rahvuskoondist, kuhu kuulub sarnaselt viimastele aastatele neli sõitjat, siis sõitjate valiku teevad ühiselt koondise manager ja EMF-i enduro komisjon. Arvestatakse nii välisvõistlustel kui ka Eesti meistrivõistlustel näidatud tulemusi ja kiirust ning seda siis ainult üldarvestust silmas pidades. Kuna enne ISDE-t toimub 3 EMV etappi (14. mai Leigo, 4.-5. juuni Läti Madona ja 9.-10. juuli Paikuse), siis lähevad analüüsi alla ainult need võistlused ja välismaal tehtud tulemused ning nagu enne mainitud, siis lõplik koosseis pannakse paika manageri ja enduro komisjoni poolt.

Rohkem infot 2022 aasta ISDE-st leiate siit: https://fim-isde.com/pre-registration-are-open/

Klubimeeskondade ülesandmiseks palume võtta ühendust EMF-i spordidirektori Kristin Karroga (kristin@msport.ee).

Foto: 2021. aastal osales ISDE-l RedMoto klubimeeskond koosseisus Ragnar Valdstein, Priit Raid ja Meelis Järv.