Varik ja Kunnas võitsid Saksamaa meistrivõistlustel teise etapi järjest

Esmaspäeval 18. aprillil toimus Hänchenis Saksamaa meistrivõistluste teine etapp külgvankritele. Teise järjestikuse etapivõidu võtsid seal Kert Varik ja Lari Kunnas.

Ajasõidus olid Varikust ja Kunnasest kiiremad austerlased Benjamin Weiss ja Patrick Schneider. Gert Gordejev koos Kaspars Stupelisega oli viies. Avasõidus Varikule ja Kunnasele aga keegi vastu ei saanud. Nad võtsid üle 20 sekundilise edumaaga esikoha Weissi ja Schneideri ees. Kolmandana tulid finishisse sakslased Martin Walter ja Philipp Reimann. Gordejev ja Stupelis jäid kahjuks tehnilise probleemi tõttu raja äärde juba sõidu alguses. Teises sõidus olid jälle parimad Varik ja Kunnas. Oma tehnika olid korda saanud ka Gordejev ja Stupelis, kes nüüd sõidu teisena lõpetasid. Kolmandad olid Weiss ja Schneider.

Etapi kokkuvõttes tulid 50 punktiga esimeseks Varik ja Kunnas. Teise koha said 42 punktiga Weiss ja Schneider ning kolmanda koha 36 punktiga Adrian Peter ja Niki Debruyne. Gordejev ja Stupelis tulid 32 punktiga viiendaks.

Sel nädalavahetusel algavad Hollandis Markelo krossirajal juba maailmameistrivõistlused, kus rajal ka meie kaks kiiremat korvipaari.