Kärcher jätkab motokrossi Eesti meistrivõistluste suurtoetajana

Sellel nädalal sõlmisid Kärcher OÜ ja Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon koostööleppe, mille tulemusena jätkub eelmisel aastal alanud koostöö, millest võidavad nii motokrossisõitjad kui ka teised motosportlased ning pealtvaatajad.

Koostöö tulemusena toetab Kärcher oma toodetega MX Open klassi kolme paremat igal Castrol Eesti motokrossi meistrivõistluste etapil, lisaks loositakse kõikide pealtvaatajate vahel hooaja lõpus Kärcher survepesurite lipulaev K 7 Premium Smart Control. Kõik föderatsiooni litsentsiomanikud saavad kasutada Kärcheri soodustusi terve hooaja vältel.

„Käesoleva aasta koostöökokkulepe sai sõlmitud loomuliku jätkuna eelmisel aastal alanud koostööle. Oleme väga rahul, et saame anda oma panuse 2022. aasta Eesti motokrossi meistrivõistluste edukale toimumisele,“ ütles Kärcher Eesti tegevjuht Margus Leok (fotol paremal). „Soovin kõigile osalejatele edukat ja huvitavat hooaega!“
„Meil on äärmiselt hea meel näha, et Kärcher panustab Eesti motospordi arengusse jätkuvalt, mis näitab, et oleme oma arengutes õiges suunas ning meie meistrivõistlused tipptasemel. Kärcher’i ärivaldkond sobib motospordiga ideaalselt, kuna firma tootevalikus leidub kümneid, kui mitte sadu tooteid, mida motosportlased pea igapäevaselt kasutavad ning motokrossi Eesti meistrivõistlused on just õigeks kohaks nende tutvustamiseks ka laiemale massile. Sarnaselt eelmisele aastale on Kärcher oma suure väljapanekuga kohal paaril meie etapil ning praeguste plaanide kohaselt on nendeks paikadeks Lange ja Pärnu etapid,” tutvustas EMFi peasekretär Rauno Kais. „Eelmisel aastal olid Kärcheri auhinnad sõitjate seas väga hinnatud ja eks nende saamiseks pingutati kindlasti kõvasti ning kes eelmisel aastal poodiumilt eemale jäi, saab tänavu uuesti ekstra kõvasti pingutada. Sest auhinnad on seda kindlasti väärt! Ja see kehtib ka pealtvaatajate puhul, sest nende vahel loosime taas välja Kärcheri survepesurite lipulaeva K 7 Premium Smart Control!”
Äsja pikendatud koostöö hõlmab Eesti motosporti laiemalt, kuna kõik EMFi 2022 hooaja litsentsiomanikud saavad Kärcheri Tallinna poest Kadaka teel aasta lõpuni kõikidelt toodetelt soodustust 20%. Sama sooduse saavad ka kõik EMV etapil piletiostnud pealtvaatajad ning seda poes pileti ette näitamisel, aga seda 31. oktoobrini.

Esimene Castrol EMV etapp sõidetakse juba 7. ja 8. mail Karksi-Nuias Ainja krossirajal.