Yamahakeskus toetab jätkuvalt nii motokrossi meistrivõistluseid kui ka Team Estoniat

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon ja Yamaha mootorrataste ametlik esindaja Eestis Yamahakeskus allkirjastasid koostööleppe, mille tulemusena jätkub aastakümneid kestnud koostöö.

Sõlmitud leppe kohaselt jätkab Yamahakeskus Castrol Eesti meistrivõistluste ja motokrossi Team Estonia toetajana ka tänavu, kus viimase puhul on hooaja tippsündmuseks USAs toimuv Rahvuste kross.

“Rõõm on olla sellise meeskonna liige, kes usub ja toetab Eesti motosporti juba pikki aastaid!
Sama suur rõõm on näha ka vägevaid tulemusi Eesti krossisõitjate poolt nii Eestis kui ka mujal,” rääkis Yamahakeskuse müügijuht Ott Kopti (fotol vasakul).“Noorte seas on motokross jätkuvalt väga populaarne ja Eestis on palju tugevaid noori peale tulemas, mis tähendab, et nendele tuleb kvaliteetseid meistrivõistluseid korraldada ja oleme selles suurima heameelega abiks. Mis puudutab Rahvuste krossi, siis meile, kui tsiklimüüjale, on auasi selles projektis osaleda!”

“EMF-i ja Yamahakeskuse vaheline koostöö tiksub juba kolmandat aastakümmet ja meil on väga hea meel, et hoolimata jätkuvalt keerulisest olukorrast maailma tsikliturul, otsustasid nad meie tippsarjale ja meeskonnale õla alla panna,” lisas EMFi peasekretär Rauno Kais. “See on igale alaliidule väga oluliseks tunnustuseks, mis annab ka meile jõudu meistrivõistluste taset tõsta ja siiani on see tänu meie headele ja pikaajalistele toetajatele ka õnnestunud! Lisaks on selline tugi heaks motivatsiooniks rahvusmeeskonna komplekteerimisel ja võistlustele lähetamisele, kus iga sent on kulla hinnaga!”

Castrol Eesti meistrivõistlused algavad juba sellel nädalavahetusel Karksi-Nuias, kus laupäeval on võistlustules soolod ning pühapäeval külgkorvid ja quadid.