Indrek Mägi tuli Rootsi MV 3. etapil seitsmendaks

Uddevalla krossirajal toimus nädalavahetusel Rootsi motokrossi meistrivõistluste kolmas etapp. Sarjas kaasa võistlev Indrek Mägi tuli MX1 klassis seitsmendale kohale.

Hommikuseks ajasõiduks oli MX1 klassi võistlejad jagatud kahte gruppi. Teises grupis olnud Mägi suutis välja sõita kolmanda ringiaja ja tagada endale korraliku stardikoha põhisõitudeks. Avasõidus võttis Mägi stardi järel sisse kaheksanda koha ja paari ringi järel tõusis ta juba seitsmendaks. Sõidu lõpus kaotas ta ühe positsiooni ning finishis oli Indrek kaheksandana. Esikoha teenis Danne Karlsson, teine oli Anton Gole ja kolmas Kade Tinker.

Teises sõidus tegi ta üsna sarnase stardi ja avaringilt tulles oli Mägi üheksas. Sõidu esimeses pooles suutis Indrek head kiirust näidata ja ta tõusis viiendale kohale. Sõidu teises pooles andis ta kaks kohta ära ja finishis oli meie mees seitsmendana. Esikoha sai Eddie Hjortmarker, teine oli Gole ja kolmas Karlsson.

Etapi kokkuvõttes tuli Mägi 27 punktiga seitsmendale kohale. Esikoha sai 45 punktiga Karlsson, teine oli 44 punktiga Gole ja kolmas 40 punktiga Hjortmarker. Kolme tapi järel hoiab Mägi 76 punktiga seitsmendat kohta. Sarja liider on 112 punktiga Hjortmarker, teisel kohal on 111 punktiga Gole ja kolmandal kohal 109 punktiga Karlsson.

Järgmine etapp sõidetakse 22. mail Helsingborgsis.

Foto: MXCarro