Motoringraja Eesti meistrivõistluste teine etapp “Suur Võidusõit” toimub 18.-19. juunil Porsche Ringi uutel lõikudel

Juba 18.-19. juunil toimub Audrus Porsche Ringil motoringraja Eesti meistrivõistluste teine etapp “Suur Võidusõit”. Viimastel aastatel traditsiooniliselt koos autode võidusõiduga peetud suurüritusel on stardis kaheksa mootorrataste ja kaks autode ringrajaklassi.

Kuna Porsche Ringil on uute rajalõikude ehitustööd lõppenud, saavad võistlejad esmakordselt proovida uut lõiku enne Enos Motorspordi kurvi ja MiniGP klass võistleb uuel kardiraja konfiguratsioonil.

Võistlusel antakse lisaks tavapärastele poodiumikohtadele välja hulgaliselt eriauhindu, näiteks mõlema päeva erilisema soorituse tegijat toetab kütusega Terminal Oil, kuid eriauhindu on teisigi.

Eksklusiiv: Hannes Soomer track walk!

Pühapäeva, 19. juuni hommikul kell 8 viib Supersport klassis maailmameistrivõistlustel osalev Hannes Soomer kõik huvilised Porsche Ringile jalutama ja rada tutvustama ning räägib põhjalikult lahti selle, mida ja kuidas ta raja juures vaatab, et sõidus kiire olla. Track walkile pääseb piiratud arv inimesi, registreeruda saab koos võistlusele registreerumisega lehel www.msport.ee või saada kiri ringrada@msport.ee

Mis autode klassid on superkross ja Formula Historic?

Superkross kombineerib omavahel kolm autospordiala – jäärajasõidu, krossi ja ringrajasõidu. Sarja võitmiseks peab seega juht olema tasemel nii talvistes tingimustes, kruusal kui asfaldil. Ühtlasi on superkross üks soodsamaid võimalusi autospordi harrastamiseks.

Formula Historicus sõidetakse peamiselt Estonia-vormelitega. Pealtvaatajatele pakuvad ajalooliste vormelite võidusõidud parimat kokkupuudet Eesti autospordiajaloo olulise peatükiga kõige ehedamal moel – mootorite häälest kuni kuumade pidurite lõhnani.

Registreerimise info

18. juuni päeva esimeses pooles toimub CR Moto rajapäev kõigile soovijatele, vabatreeningud ja kvalifikatsioonid algavad kell 17.

18.06. võistluse klassid: MiniGP, C600, C1200, Vihur Rahvaliiga (Street)

18.06. võistluse ajakava: https://msport.ee/wp-content/uploads/2022/03/SV-2022_timetable_V3_060622_Day1.pdf

Registeeru 18.06. treeningpäevale ja võistlusele BCRC kodulehel: https://balticrr.eu/

19.06. võistluse klassid: B1200, Supersport 300, Superstock 600, Superbike, Formula Historic, Supercross (autod/cars)

19.06. võistluse ajakava: https://msport.ee/wp-content/uploads/2022/03/SV-2022_timetable_V3_060622_Day2-1.pdf

Võistluse info EMF-i lehel: https://msport.ee/events/motoringraja-emv-ii-etapp-suur-voidusoit/?occurrence=2022-06-196

Naudi ringrajanädalavahetusi Pärnus koos pere ja sõpradega!

Eesti motoringraja meistrivõistluste head koostööpartnerid Pärnu Hotell ja Hotell Strand pakuvad sõitjatele etappide toimumise ajal soodustusi.
Vaata täpsemalt siit: https://msport.ee/?p=28972

Kõigile kaherattalistele ja kuni 12-aastastele lastele on sissepääs tasuta. Ülejäänud külastajatele maksab pilet pühapäeval, 19. juunil 10 eurot. Piletid on müügil võistlusel kohapeal.