Eestlased Saksamaa hard enduro sarja kolmandal etapil

Saksamaa DOWATEK Hard Enduro meistrivõistluste kolmas etapp toimus mägedes, Fichtelgebirges. Kuna korraldajaklubi Gefrees viib läbi ka triali maailmameistrivõistluste etappe, oli enne võistluste algust selge, et katsumus saab raske olema.

Osavõtjaid oli 135. Proloog meenutas tavaenduro enduro katset, pikkuseks 2-3 minutit.

Finaalis pidi sõitma 5 ringi, et lõpetada, aega oli selleks 4 tundi.

Proloogi tulemused eestlastel: Rene Jerbach (KTM, KTM Racing Estonia) üldarvestuses 11., Jürto Brauer (Beta, Tartu Enduro Klubi) 18. ja Kristjan Kuill (KTM, KTM Racing Estonia) 85.

“Finaal ei alanud kõige paremini, surusin end küll ettepoole, kuid liiga soe kliima ei teinud mulle head, hakkas paha ja pidin paarkümmend minutid pausi tegema ja taastuma,” rääkis Brauer. “Hakkasin siis uuesti tagantpoolt püüdma. Enesetunne polnud kõige parem,0 kuid tempo oli hea, paar eksimust tegin%; aga üldiselt sõitsin suhteliselt puhtalt, päeva lõpuks sõitsin 5 ringi ära 3,20 tunniga.” Jerbachil ja Kuillil esines mõningaid tehnilisi viperusi, mille tõttu kulus aega tsikli taastamisele.

Finaali tulemused eestlastel: Brauer üldarvestuses 18., juunioride arvestuses 6.; Jerbach üldarvestuses 25., seenioride arvestuses 2., Kuill üldarvestuses 72., seenioride arvestuses 8.