Sel laupäeval toimub Tihemetsas taas laste elektritasakaalurataste võistlus

Pärnus juuli keskel esmakordselt toimunud laste elektriliste tasakaalurataste demovõistlusele tuleb järg juba sel laupäeval Tihemetsas, kui MX Liiga etapi raames saavad väikesed motohuvilised taas oma võimed proovile panna.

Elektrilised tasakaalurattad on mõeldud eelkooliealistele lastele, kes soovivad rattaga veidi kiiremini edasi liikuda, kui see ainult jalgadega tõugates võimalik oleks. Rattaid on vanematel mõnevõrra lihtsam käigus hoida, kui sisepõlemismootoriga tsiklit. Kindlasti aitab laste huvi eletritasakaalurataste vastu kasvatada ka motospordile järelkasvu.

Esimene demovõistlus Pärnus Castrol motokrossi Eesti meistrivõistluste raames õnnestus hästi ja osalejate huvi oli suur, seepärast korraldatakse sel hooajal veel mitu võistlust. Esimene neist toimub 30. juulil Tihemetsas Lauri krossirajal MX Liiga etapi raames.

Eraldi rada elektritasakaaluratastele on avatud kell 11:00. Võistlus algab kell 11:30 ja edasi toimuvad tegevused jooksvalt vastavalt publiku huvile.

Osalejad on seekord jagatud kahte klassi: “väikesed” kuni 3-aastased lapsed (3 a kaasa arvatud) ja “suured” 4-6 aastased lapsed. Mõlemal klassil toimub kaks sõitu.

Auhinnad panevad välja KTM Eesti, Parts Europe, TERE ja XS Mänguasjad. KTM Eesti toob kohale elektrilised tasakaalurattad ja elektrilised laste krossikad, mida kõik katsuda ja proovida saavad.

Tule uudistama ja anna oma lapsele esimene võistluskogemus!

MX Liiga etapi info EMF-i kodulehel: https://msport.ee/events/mx-liiga-v-etapp-2022-tihemetsas/?occurrence=2022-07-30

Vaata ka intervjuud Parts Europe esindaja Martin Arumäega esimeselt demovõistluselt: https://youtu.be/kofck9u2OzM